14.9.20

Václav Dolejší: Politici si vyměňují zkušenosti: Je lepší se učit online, nebo sedět ve škole?

Sotva začal školní rok, už se některé školy nebo třídy musely zavřít. Děti se opět učí online z domova na dálku. Politici se kvůli tomu dohadují, co je lepší a pro děti nejvhodnější.

Z článku na webu Seznam Zprávy vybíráme:

„Za Piráty můžeme říct, že podporujeme dlouhodobě zavedení distančního vzdělávání i za standardních dob,“ překvapil pirátský poslanec Lukáš Bartoň.

„Já se bojím dne, a nechci se toho dožít ani dočkat, až děti budou sedět doma a učit se doma. Ty děti by zkrátka měly chodit do školy, chodili jsme do školy všichni a myslím si, že takhle by to mělo být i nadále,“ obává se poslankyně Tereza Hyťhová, jež nedávno přestoupila od Okamury ke Klausovi.

„Pokud máme učit v digitálním věku, pokud je současnou realitou to, že budeme mít distanční výuku, což viditelně asi budeme mít, tak potřebujeme digitální učební materiály,“ oponoval pirátský poslanec Ondřej Profant, aniž by bylo jasné, co přesně tím myslí.

2 komentáře:

mirek vaněk řekl(a)...

Oni mají nějaké zkušenosti? Snad názory na něco čemu nerozumí. Asi stejná úroveň jako když si tři drbny vyměňují názor na partaj odvedle.

Jen ty plky politiků můžou nést shnilé ovoce. Mají tu moc své nevyargumentované názory i realizovat.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Politici si vyměňují zkušenosti: Je lepší se učit online, nebo sedět ve škole?

To mají politici to zkompetentňování žactva jako brigádu, a nebo jako charitu?

Okomentovat