12.9.20

Karanténa v ZŠ Donovalská

Ředitel školy Pavel Dittrich píše: "Abych rozptýlit Vaše určité oprávněné obavy o zdraví Vašich dětí, chtěl bych uvést, že pozitivně nakaženou osobou jsem já. Se žáky jsem byl v inkriminované době v kontaktu minimálním nebo žádném."


Vážení rodiče,

včera v odpoledních hodinách jsem obdržel od HSHMP následující sdělení:

Sděluji Vám, že vzhledem k tomu, že v Základní škole Praha 4, Donovalská 1684, 149 00 Praha 4 – Chodov byla zjištěna osoba pozitivní na koronavirus (pedagog), je nezbytné, aby se pedagogové, kteří byli s touto osobou v kontaktu (déle než 15 min, méně než 2 m) podrobili karanténním opatřením s platností nejdéle do 19. 9. 2020, resp. negativních výsledků testů.

S pozdravem

Bc. MARKÉTA TUREČKOVÁ

POVĚŘENÁ VEDENÍM PROTIEPIDEMICKÉHO ODDĚLENÍ

POBOČKY PRAHA-JIH


Karanténa se týká celkem 29 zaměstnanců.

Na základě tohoto sdělení požádám v pondělí Ministerstvo školství o úpravu organizace školního roku tak, aby mohla být škola po dobu karantény uzavřena t.j. do 19.9.2020. Pokud nenastane mimořádná situace, od pondělí 21.9. 2020 bude škola opět v plném provozu a žáci se budou moci vrátit do lavic. Všichni učitelé jsou připraveni celý příští týden učit distančním způsobem.

Abych rozptýlit Vaše určité oprávněné obavy o zdraví Vašich dětí, chtěl bych uvést, že pozitivně nakaženou osobou jsem já. Se žáky jsem byl v inkriminované době v kontaktu minimálním nebo žádném.

Mrzí mě, že mnohým z Vás způsobuji komplikace.

Mgr. Pavel Dittrich, ředitel školy

1 komentář:

Eva Adamová řekl(a)...

Jediné rozumné řešení.

Okomentovat