16.8.20

Zdeněk Strnad: Vynikající, Česká amišská republika

Zdeněk Strnad komentuje na sociální síti Facebook článek v iDNES.cz: "Distanční výuka na školách má probíhat i prostřednictvím České pošty (lol) nebo tak, ze budou učitelé lepit dětem úkoly na dveře školy."Celý komentář:

Vynikajici, Ceska amisska republika. Distancni vyuka na skolach ma probihat i prostrednictvim Česká pošta (lol) nebo tak, ze budou ucitele lepit detem ukoly na dvere skoly. Samozrejme, na dverich si toho nikdo nevsimne. Ale nastesi se muzeme poucit z historie. Poridim si buben a dobrovolne se hlasim na sireni zprav "jako se to delalo kdysi". (za obrazek moc diky nejlepsi odbornici na historii Marie Lockhart Michlová).

"Pokud škola nedokáže zajistit, aby všechny děti měly odpovídající vybavení, bude muset v tomto směru přizpůsobit své nároky,“ říká Michal Černý, předseda Asociace ředitelů základních škol a ředitel Masarykovy ZŠ v Praze. Pokud si škola podle něj neporadí jinak, vylepí třeba úkoly pro žáky na dveře."

1 komentář:

Ygrain řekl(a)...

Tady je zase někdo chytrej jak rádio. Škola může poskytnout vybavení, ale bude taky zařizovat internet do každé domácnosti? Signál? - Nemluvím hypoteticky, mám studenta, který se z domu na internet nedostane. Hoch je ale snaživý, zodpovědný a taky téměř plnoletý, takže si to dokázal zařídit.

Okomentovat