6.8.20

Pavel Hodál: Co dál s online výukou a digitálními nástroji z pohledu učitele

Z pohledu učitele vám odpoví video ze série Aplikace G Suite pro vzdělávání: Zůstaňte online.Více informací naleznete na growwithgoogle.cz/proskoly.

6 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...

Absolutně zbytečné video i když dobře natočené. Obecné všeobecně známé fráze bez konkrétní aplikace a s mnohými by se dalo dlouze polemizovat.
Takové video má točit politik, PR pracovník a ne učitel. Učitel má ukázat konkrétní příklady z vlastní praxe.
Na přesvědčování učitele o výhodách online vzdělávání a google učebny bez jediného konkrétního příkladu je trochu pozdě.

Zdeněk NUTZ řekl(a)...

Mám poněkud opačný názor. Moz hezké video a moc pěkně řečeno. Vše potvrzuje i moje zkušenosti. Děti prostě žijí v tom digi prostoru a když je s výukou oslovíte v jejich uzemí, jsou nadšení. Samozřejmě že ne všichni, ale většina určitě.....

Eva Adamová řekl(a)...

Souhlasím s panem Vaňkem, opravdu nic přínosného a konkrétního video neobsahuje.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Video na netu je supergiga frontální výuka bez jakékoli diskuse o čemkoli.

Ygrain řekl(a)...

Frontální výuka? To byste tomu příliš lichotil, to je normální reklama na Google. I s tou dikcí jak z teleshoppingu.

Silvie A. řekl(a)...

Termín "online výuka" považuji za matoucí. Mělo by se hlavně uvádět, zda je výuka v reálném čase nebo nikoli. Je to komplikovanější o to, že mezi online výukou v RT a ne-RT je plynulý přechod. V době karantény běžely webináře SYPO na Youtube. Kdo stihnul "první" termín webináře, mohl během webináře diskutovat s lektorem i se spolu-posluchači. A jakmile webinř skončil, na YT zůstalo to "mrtvé" video. Zajímavé a poučné, ale proti RT zážitku chudší.

Okomentovat