31.7.20

Ze sociálních sítí: Příspěvek, který není korektní, ale nazývá věci pravými jmény

Petr Stohwasser komentuje na sociální síti Facebook: "Pořád se řeší školství a kvalita vzdělávání. Přitom je to tak jednoduché. Dostat kvalitní lidi do škol. A jak? Penězi. Dejte učitelovi 120 tisíc+ měsíčně čistého. A bude to táhnout ty kvalitní. Škola potřebuje osobnosti typu Feynmann. A ty tam dostanene jen penězi. Třeba ve Scio škole jsou uvědomělé průvodkyně, ale nechtěl bych, aby tito lidé učili moje děti; fakt ne. Ze slušnosti nebudu rozebírat proč."Celý komentář:

Příspěvek, který není korektní, ale nazývá věci pravými jmény. A co, že mnohé nasere.

Pořád se řeší školství a kvalita vzdělávání. Přitom je to tak jednoduché. Dostat kvalitní lidi do škol. A jak? Penězi. Dejte učitelovi 120 tisíc+ měsíčně čistého. A bude to táhnout ty kvalitní. Škola potřebuje osobnosti typu Feynmann. A ty tam dostanene jen pěnězi. Třeba ve Scio škole jsou uvědomělé průvodkyně, ale nechtěl bych, aby tito lidé učili moje děti; fakt ne. Ze slušnosti nebudu rozebírat proč.

Je jedno, jakou formou budou učit, ale pokud bude učitel osobnost s rozhledem, která ví víc než žáci, tak ho budou žáci respektovat. Ne průvodkyni, která netuší, co je Androird, PornHub, ... ;-)

Takže, pane Ondřej Kania, Ondřej Šteffl a další, jde-li Vám o kvalitu vzdě(lá)ní, nabídnětě, co můžete, a nebo řekněte, že chcete vydělávat.

Tak to je.

Prosím, sdílejte to. Děkuji...

3 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Ze slušnosti nebudu rozebírat proč.

Tak alespoň pár vět... pravda nemůže být neslušná.

Silvie A. řekl(a)...

Ze slušnosti nebudu rozebírat proč.

Osočit a neuvést důvody? Prasárna! Ten pán má o slušnosti zvláštní představy.

S O.Š. mnohdy nesouhlasím, ale tohle je podpásové. A podle p.Wagnera je to OK?

Silvie A. řekl(a)...


ale nazývá věci pravými jmény

Kecá. "Ze slušnosti" rozhodně pravým jménem není.

Okomentovat