12.6.20

Ze sociálních sítí: Mrkev s hnilobnou chutí do škol

Z kritických komentářů na sociální síti Facebook vybíráme: "Dobrý den, pracuji jako učitelka a tohle jsem včera ve škole vyfotila. Projekt ovoce do škol. Někdy přijdou pitíčka v krabičkách, včera mrkev balená po 100 g. Jsem si jistá, že 70 % toho skončí v koši nerozbalené. V dnešní době, kdy se zakazuje používání plastových tyčinek do uší se na druhé straně nesmyslně rozdávají tuny plastu a je to v pořádku."
Z dalších komentářů učitelů vybíráme:

U nás minulý týden v plastové krabičce rajčátka z Maroka, hlavne, že je na telka plná reklam na Česká rajčátka. No, ještě že to bylo zabaleno v papírovém sáčku.

Mrkev se zakyslou příchutí.

Ano, celou dodávku jsme museli stáhnout a vyhodit...

Mrkev s hnilobnou chutí. Fakt se nedala jíst. Děti to ani moc nejedly.

Právě dnes jsme vyhodili celou čerstvě dovezenou dávku mrkve, která je na obrázku v příspěvku. Všechny balíčky měly shnilý a zapáchající obsah... Po dvouměsíční odmlce jsme zásobeni ve velkém a z dnešní zkušenosti předpokládám, že hlavně proto, že veškeré zásoby ležely někde ve skladech (dost možná nedobře uchované).

Den po dodání se nám balíčky s mrkví nafoukly tak, div ten sáček nepraskl. Přitom na sáček dali datum spotřeby až do 12. června.... Neodvážili jsme se to dát už ani králíkům, aby se nám z toho nenafoukli též...

Já jsem mrkev vyhazovala hned ten den, co to dcera donesla...Ohnilé a mazlavé 😝 Bohužel stihla něco sníst 😕 Datum spotřeby 12.6.
Žádné komentáře:

Okomentovat