4.6.20

SYPO: Chystá se odborný panel k distanční výuce

Projekt Systém podpory profesního rozvoje učitelů a ředitelů (SYPO) připravil odborný panel na téma Současná vzdálená výuka a my všichni tak trochu jako „začínající učitelé“. Odborný panel se bude konat online dne 11. června 2020 od 10 do 16 hodin.

Projekt SYPO v době karantény nabídl zdarma více než 50 webinářů k online výuce, které zhlédlo více než 47000 unikátních diváků a které jsou zveřejněny na YouTube i pro pozdější zhlédnutí. „Zároveň školám v oblasti IT intenzivně pomáhají naši krajští ICT metodici. Máme tak představu o tom, co školy v oblastech online výuky aktuálně řeší,“ říká Mgr. Jiří Nekola, hlavní projektový manažer SYPO, a dodává: „Právě proto jsme pro odborný panel zvolili téma distanční výuky. Ukážeme příklady dobré praxe, možnosti hodnocení a zpětné vazby a mnoho dalšího.“

Na odborném panelu vystoupí:

  • Radko Sáblík: Nástroje distanční výuky a jejich hodnocení
  • Petra Mazancová: Sebereflexe a reflexe práce učitele
  • Radka Wildová: Kvalita distanční výuky a její hodnocení
  • Vít Beran, Jaroslav Střeštík: Vzájemná zpětná vazba učitelé – žáci – rodiče
  • Václav Maněna: Příprava a příklady dobré praxe distanční výuky
  • Jan Picek: Potřeby učitelů ve vztahu k distanční výuce

Součástí každého bloku bude diskuze a činnost v pracovních skupinách. Registrace na online vysílání je možná do 7. 6. 2020 na e-mailu eva.keclikova@npicr.cz.

Projekt SYPO je realizován Národním pedagogickým institutem České republiky (NPI ČR) a je spolufinancován Evropskou unií.

Žádné komentáře:

Okomentovat