21.5.20

ZŠ Jiráskova: Organizace nástupu do školy 25. 5.

Z informace ZŠ Jiráskova v Benešově pro rodiče vybíráme: "Na přiloženém plánku zjistíte, kde má vaše dítě nástupní stanoviště. Věnujte také pozornost pokynům na druhé straně dokumentu, o všem ještě určitě budete komunikovat s třídními učiteli. Všechny důrazně žádám, aby nezajížděli autem do prostoru před školou, požádal jsem o součinnost městskou policii. Všechny rovněž žádám, aby se před školou případně nezdržovali."4 komentáře:

mirek vaněk řekl(a)...

To je jak spartakiáda. Rozestupy na upažení či 2m?


Co když si dítě zapomene prohlášení? Kdo bude měřit teplotu? Nebude jeden pedagog na třídu málo?
Tohle žádnému řediteli nezávidím.

Eva Adamová řekl(a)...

Při 29 skupinách jsou všechny ministerstvem vymyšlené pokyny, které se týkají ranního nástupu do školy a využití školní jídelny nerealizovatelné. To už by docházelo k menší koncentraci žáků, kdyby se nástup do školy nechal volně. Navíc pan ředitel zcela nelogicky dostatečně nevyužil prostory u vedleších vchodů a téměř všechny skupiny stejně narval před školu a na školní hřiště. A ty děti budou asi rodiče do skupin spouštět z dronů nebo vrtulníků, aby neprocházely kolem ostatních skupin. Nebo se snad budou se motat po silnici, aby dodržely odstup 2 m? Poštele to ministrovi, ať vidí, co vlastně vymyslel.

Zuzka Růžičková řekl(a)...

Ředitelé a zástupci škol právě odmaturovali z kombinatoriky a
branné výchovy. Teď je čeká vysoká škola - obor hygiena, civilní obrana.

Unknown řekl(a)...

Ředitelům a vedení škol opravdu není co závidět, řešení této nelehké situace dopadlo přímo na ně. MŠMT se zbavilo odpovědnosti.

Okomentovat