4.5.19

Marek Tichý: Inkluze jako ideologie

Za socialismu bylo běžné, že se nenaslouchalo odborníkům, ale stát se řídil podle hesla "poručíme větru, dešti." O všem rozhodovali komunisté v rámci své ideologie, jejímž cílem bylo osvobodit trpící dělníky a rolníky. Dnešní levicoví ideologové, a není to jen Valachová a Laurenčíková, ale desítky dalších, kteří obsadili ministerstva a sdělovací prostředky, dnes osvobozují další "trpící menšiny." Jednou jsou to Romové, pak homosexuálové, imigranti a nebo mentálně postižené děti.


Situace na základních školách je katastrofální, protože levicová aktivistka Valachová spolu s několika nátlakovými neziskovkami prosadila ideologické pojetí inkluze. Tak se do běžných škol dostaly děti, které tam nepatří - děti mentálně retardované, s těžkými poruchami chování a děti s psychiatrickými diagnózami.

Odborníci už od samého počátku upozorňovali na to, že těžce mentálně postižené děti naruší výuku v běžné škole a současně samy budou trpět. Budou trpět sociálním vyloučením a neúspěchem. Výuku v běžné základní škole nezvládnou, ničemu se nenaučí a tak nám vyroste celá generace dětí, které po základní škole odejdou rovnou do invalidního důchodu.

Pokud se společná výuka nezruší, a mluvím o společné výuce, protože to, co se zavedlo, není žádná inkluze, ale sesypání dětí na jednu hromadu, tak po pár letech po odchodu zkušených pedagogů do důchodu nebude chtít na školách, kde postižení tyranizují učitele i zdravé děti, tak na těch školách už nebude mít kdo učit.

Smělé plány MŠMT, ovládaného levicovými aktivisty a politickými neziskovkami však sahají dál. Plánuje se úplné zrušení speciálních škol i víceletých gymnázií. Všechny mentálně postižené děti, děti průměrného intelektu i děti mimořádně talentované budou navštěvovat společné třídy a pak nastane ráj na Zemi. A za to budeme moci poděkovat lidem, jako je Valachová, Šimáček, Laurenčíková, Feřtek, Kartous, neziskovkám Eduin, Čosiv a dalším.

Ve sdělovacích prostředcích poskytují informace o inkluzi pouze Učitelské noviny, Blesk a Parlamentní listy. Článek na idnes.cz ze 4.5.2019 je světlou výjimkou, i když informace zde naleznete spíše "mezi řádky," než v samotném textu. A veřejnoprávní sdělovací prostředky, ty ve shodě s neziskovými organizacemi ve svých reportážích budují Potěmkinovy vesnice - ukazují radostné soužití dětí zdravých i postižených v první třídě. Všichni si hrají, tančí a zpívají a radostně se objímají, takže inkluze je skvělá a funguje! Nikdo však nenavštíví sedmou, osmou třídu, plnou trpících dětí.

Nezoufejte však. Již započalo natáčení filmu Postiženi inkluzí, kde se dozvíte pravdu! A předem upozorňuji všechny udavače, kteří píší maily vedení České televize, aby můj film v televizi zakázali, případně mne aby vyhodili ze zaměstnání (protože mám ideologicky nesprávné názory), tak tedy udavače upozorňuji, že film Postiženi inkluzí není projektem České televize a já nejsem zaměstnancem této ctihodné instituce.5 komentářů:

Ivo Mádr řekl(a)...

Inkluze po česku je vskutku projekt, který naprosto selhal."
Inkluzi vnímáme jako právo každého dítěte navštěvovat běžnou školu hlavního vzdělávacího proudu v obvodu svého bydliště". Důraz je kladen na individuální přístup. Ve třídě o 30 žácích se v podmínkách ČR jedná o 1 minutu a 30 sekund!!! Každý žák má maximálně využívat své schopnosti, talent, potenciál, což se samozřejmě v podmínkách inkluze po česku nekoná. Ono to prostě nejde. Žáci s poruchou chování narušují výuku, asistent mluví s přiděleným žákem, ...Ostatní se nemůžou absolutně soustředit na výuku. Takto lze pokračovat do nekonečna. Vyhláška č.27/2016 Sb. potřebuje radikální revizi. Kdyby aspoň aktivisté z řad ultralevice koukli do vysněné Skandinávie.

E.Kocourek řekl(a)...

Situace na některých školách už je katatstrofální, a časem bude katastrofální na většině škol. Nebuďme překvapeni - v polistopadovém politickém systému (který někteří nazývají "demokracie" a jiní "bruselský protektorát") nemohlo české školství odolat, zejména když se ho nepřátelé Česka rozhodli zlikvidovat. ////

Netvrdím, že mezi inkluzionisty nejsou pošetilci, kteří se domnívají, že něčemu prospěšnému pomáhají. Ale valná většina inkluzionistů (např. Valachová i její bezprostřední ministerský předchůdce a následník) používá inkluzi jako poznávací znamení pro mainstreamová media a finanční podporovatele, aby tyto mocenské skupiny věděly, že je mají podpořit - že oni jsou ti správní škůdci, kteří likvidaci českého školství dotáhnou do úspěšného konce. Což se jim daří. ////

Nicka Pytlik řekl(a)...

Valachová, Šimáček, Laurenčíková, Feřtek, Kartous

Je naprosto, ale naprosto nezbytné vytesat do kamene tato jména.
Nesmějí, pytlici zdůrazňují, že nesmějí být zapomenuta. Nikdy!!!

Ivo Mádr řekl(a)...

A nikdo, naprosto nikdo a nikdy, nesmí tyto "varující" náhrobky rozkopat.

Lucie Obstová řekl(a)...

Další článek se zkušenostmi s inkluzí je rozhovor s ředitelkou speciální školy v Chebu.
https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/rozhovor-reditelka-zakladni-skola-cheb-miloslava-hartmannova-inkluze.A180426_397837_vary-zpravy_ba

Okomentovat