8.1.19

Střepiny TV Nova: Známkovat nebo neznámkovat?

 V pořadu prezentovali své názory a zkušenosti Martin Ševčík, ředitel pražské ZŠ Londýnská, Michal Černý, ředitel ZŠ Klánovice, Bohumil Kartous z EDUin a Klára Laurenčíková,
Video na webu TV Nova

4 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

V pořadu prezentovali své názory a zkušenosti... Bohumil Kartous z EDUin a Klára Laurenčíková

Pytlici s velkou nelibostí nesou, že k tak zásadní diskusi není zván i hrabě Koda! Ve společnosti na úrovni si až tak významných osobností dovedou hledět patřičně.

Josef Soukal řekl(a)...

Po řadě diskusí s militantními zástupci neznámkování ani nemám chuť si to pouštět. Přijmout, že známka může velmi dobře zapadat do systému, jak učitel žáka hodnotí, je nad síly některých jedinců. Ti si vystačí s negativními příklady.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Ti dva a ZKUSENOSTI?
Kde je nabrali? Laurencikova delal max dva roky vychovatelku a pak uz jen lestila zadkem zidle po ministerstvech, Kartous sbad neucil vubec( ale treba mu krivdim, nechce se mi to hledat). Takze jak muze tenhle parecek mluvit o zkusenostech. To b kde kdo z nas mohl radit lekarum, protoze mame zkusenosti z pobytu v nemocnicich a v ordinacich.
Jestli nam budou radit takovito lide, skonci skolstvi na hnoji, jakoze uz je od nej sotva na par centimetru.

Pepouš řekl(a)...

Stále dokola to samé. Sedmdesát procent rodičů je spokojena. Největší problém mají ti, kteří se potřebují živit na problémech, které nejsou. No a tak je potřeba je jako problém pojmenovat a přinášet svá řešení v podobě knížecích rad...

Okomentovat