26.1.19

Průzkum: Kvantitativní výběrové šetření k analýze segregace ve školství

Agentura Inboox CZ prosí o odpovědi do průzkumu veřejného mínění zaměřený na problematiku školství, jehož zadavatelem je Úřad vlády ČR. Dotazník prosím vyplňujte jen v případě, že aktuálně opravdu patříte do cílové skupiny průzkumu: rodiny s alespoň jedním dítětem ve věku základní školní docházky, tj. respondenty budou rodiče (jeden z rodičů) dětí ve věku základní školní docházky, tedy dětí ve věku od 6 do 14 let. Informace, které nám sdělíte, jsou důvěrné a budou vyhodnoceny pouze hromadně.


Průzkum realizuje agentura Inboox CZ, info@inboox.cz, projektový manažer Mgr. Ladislav Buček, tel: 777 038 343, ladislav.bucek@inboox.cz.

Poznámka redakce: úvod dotazníku obsahuje terminologické i věcné chyby.

6 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Jak se běžný rodič dostane k informaci o počtu dětí ve třídě, které jsou
cizinci nehovořící plynně česky, Romové, žáci s problémy v učení, talentovaní žáci, žáci s problémy v chování, žáci ze sociálně slabých rodin, žáci s poruchami autistického spektra?
Autor takového kvantitativního výběrového šetření k analýze segregace ve školství bude nejspíš široko daleko nepřekonatelné ťululum.

krtek řekl(a)...

Od doby digitalizace už ani ty průzkumy nejsou, co bývaly. A co potom ty výsledky...

Jana Karvaiová řekl(a)...

Vyplnit to může každý, i nerodič. Nikdo to nepozná. A dotazník je tak obsáhlý a i náročnější pro některé jednodušší lidi, že jeho vyplnění objektivně je skoro nemožné.

Nicka Pytlik řekl(a)...

jeho vyplnění objektivně je skoro nemožné

Vypadá to, že k případné pomoci s patřičným vyplněním dotazníku je připraven dostatečný počet ochotných tazatelů. Nad to lze dotazník zřejmě vyplnit mnohonásobně, čehož by se dalo náležitě využít pro vygenerování potřebných závěrů ze šetření plynoucích. Jakože:
'Naprosto jasná segregace!!! Vždyť jsem to říkali!'

Jana Karvaiová řekl(a)...

Jo Pytlíku, snažila jsem se nepsat to na plnou hubu jako vy. Máte recht, přesně tak.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Agenturu chápu, kšeft je kšeft. Ale zadavatel je trotl.

Okomentovat