26.1.19

15.-16. 2.: Konference Scientix - pro učitele základních a středních škol, kteří se věnují přírodovědným předmětům a rádi ve výuce zkoušejí nové věci.

Dům zahraniční spolupráce srdečně zve učitele přírodovědných předmětů na konferenci Scientix, která proběhne v polovině února v Českých Budějovicích. Cílem akce je představit učitelům praktické tipy do výuky, nápady na experimenty a různé zajímavé aplikace. Konference se uskuteční za podpory evropského projektu Scientix a Přírodovědecké fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.


Na co se můžete na konferenci těšit? Nanotechnologie, online laboratoře nebo robotika jsou jen některá z témat workshopů, do kterých se můžete zapojit. Workshopy na konferenci nebudeme dělit podle předmětů, ale chtěli bychom ukázat mezipředmětové vztahy a spojitost s uplatněním v reálném životě. Zároveň na konferenci představíme několik zajímavých profesí. Jak se pracuje v jaderné elektrárně? A jaké dovednosti jsou důležité pro práci v IT firmě?

Rádi bychom na konferenci poskytli prostor také vám, abyste sdíleli, co se vám ve výuce osvědčilo, nebo prezentovali svůj projekt. V případě zájmu prosím vyplňte registrační formulář uvedený níže a napište do něj, na co byste se chtěli v příspěvku zaměřit.

Termín a místo konání: Konference se uskuteční 15. – 16. února 2019 v Českých Budějovicích.

Registrace: V případě zájmu o konferenci vyplňte, prosím, registrační formulář. Všichni vybraní účastníci budou následně kontaktováni ze strany DZS. Účast na konferenci je bezplatná (včetně ubytování).

Praktické informace pro účastníky: Konference se uskuteční na Přírodovědecké fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ubytování je pro účastníky zajištěno v dvoulůžkových pokojích v hotelu Clarion, kde proběhne také slavností večeře v pátek 15. února a snídaně v sobotu 16. února 2019.

Žádné komentáře:

Okomentovat