18.12.18

Ze sociálních sítí: Výroční zpráva Česká školní inspekce za školní rok 2017/2018 #4

Ondřej Šteffl na sociální síti Facebook komentuje Výroční zprávu České školní inspekce za školní rok 2017/2018: "To, co je ale nejděsivější: Učitelé některým dětem říkají něco urážlivého před ostatními několikrát za týden. Případně žáky zesměšňují před ostatními."
2 komentáře:

Jiri Janecek řekl(a)...

Je dvakrat tydne "nekolikrat za tyden" nebo "nekolikrat za mesic"?

Jaky vyznam ma veta "ucitele mne vyvolavali mene casto nez ostatni zaky nekolikrat za tyden"?

Da se udelat i opacny vyzkum? Mohou mit ucitele pocit, ze je zaci zesmenuji nebo urazeji?

Jirka řekl(a)...

"Učitelé mít pocity nesmí, je to jejich práce." Konec citace žákyně z dnešní hodiny v deváté třídě.
Až budu operátorem podlahových krytin v zařízení, které podle jména slouží celé společnosti, pak se pěkně nakrknu, až se mi někdo vydělá na zem. Doufám, že alespoň tam se mne lidé zastanou, až pustím páru z uší i nozder.
Když mi společnost nedala rákosku, musím někdy použít jazyk jako břitvu. Mou prací je přece probouzet poznání. Je pro žáky dobré seznat včas, že se chovají jako burani a tupci. Nebo už přestalo platit Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá.
I mnozí křesťané dnes mají problém s dodržováním Desatera. Nechtějte po učitelích, aby nastavovali druhou tvář. Pokud si mám vybrat, tak hrdinou Obecné školy je pro mne PAN UČITEL Igor Hnízdo. Nechci přidělávat práci docentu Chocholouškovi. Myslím, že paní učitelka není ideálem ani pro dnešní internetem odkojené a experty zmasírované rodiče.

Okomentovat