30.11.18

Ze sociálních sítí: Udělal jsem z vlastní (jako vždy blbé) iniciativy kroužek pro děti. Sportovní. Samozřejmě zdarma

Michal Molek, ředitel vsetínské základní školy Sychrov, si postěžoval na sociální síti Facebook: "Tedy - vykomunikoval jsem projekt, aby ho rodiče měli zdarma...Nechtěl jsem, aby se páťáci jen povalovali u mobilů..Každý čtvrtek - ještě v 17 hodin vpodvečer - tedy ředitel školy šaškoval v tělocvičně a - bylo vždy narváno, děti "makaly", byly evidentně šťastné a užívaly si to. Nepovinně!!! Jen proto, že samy chtěly!! Vždy jsem ještě o 15 minut přetahoval, protože nechtěly končit. Dnes jsem obdržel první stížnost..."
Děti si dělají, co chtějí, kdo za ně zodpovídá? Dokonce se jedna dívka naučila sama salto, což je velmi nebezpečné! Kamarádi tělocvikáři totiž říkali, že by si to "nelajzli"... (myslím, že zrovna u těch kamarádů by ona dívka neustále nosila omluvenky z tělocviku). Navíc rodiče už si o tom mezi sebou povídají a bojí se o bezpečnost svých dětí! Bububu! Tak jsem se na to vys*al a kroužek zrušil. Nemám zapotřebí se omlouvat za to, že se někdo něco ve škole naučil, a že něco děti baví... nemám zapotřebí obhajovat svoje metody "líného učitele"! Tak děti - zpátky k bezpečným tabletům! A ne abyste se zpotily! Čau! Mám takové tušení, že moje státní pedagogická kariéra spěje pomalu ke konci... být totiž kýbl, do kterého si každý přijde vyblít svoje problémy a strachy...

3 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Mají recht, pane Molku.
Pokud se rodiče o svoje děti bojí, nechť si je ohlídávají sami. Pytlici je nerozumějí těm stížnostem. Stačilo by přece na nebezpečné aktivity typu sport svoje děti neposílat.

Jirka řekl(a)...

Taky už mu ruplo v bedně. Všechny nás to čeká. Škola je nebezpečná a rodiče mají o své děti oprávněný strach. Po absolvování školy už děcka čekají jenom samá pozitiva a sociální jistoty.
Například ministerstvo, které rozdalo z daní všech některým lidem miliardy na nové kotle, které umí spálit dřevo, pelety a jinou biomasu, zjistilo, že velká část obdarovaných do toho furt cpe jen uhlí a smradu neubývá. Pan ministr se zamyslel a mimo jiné chce ovzduší vylepšit tím, že uvalí daň na zemní plyn. Musíme ušetřit fosilní paliva. Za svoje peníze nepouštím z komína žádný prach a saze, a v porovnání s uhlím polovinu kysličníku uhličitého, třetinu dusíku a za nehet síry. Taky se na to můžu vyprdnout, když to řídí takoví břídilové. Navezu sirnaté uhlí a až mi z toho rupne v bedně, tak přihodím nějakou pneumatiku. Topit se musí a o lidi přece nejde. Zachraňujeme planetu!

Jana Karvaiová řekl(a)...

Tak ja musim zalovat na rodice. Treba vcera jsem jela autobusem s divenkou ze druhe tridy, ktera sama!!! jela autobusem deset kilometru na atletiku. Jaka nezodbopednost.
Jinak tento pribeh neni o skole, ale o blbych rodicich.

Okomentovat