15.10.18

Ondřej Kania: Jak jsem mohl být ministr

Protože jsem dostal kvadrilion zpráv a dotazů tento týden, ohledně toho, že předseda vlády ČR veřejně v úterý na konferenci Forbesu řekl, že mi nabízel funkci ministra školství (bylo tam dost lidi a vysílala to Česká televize, tak to mělo větší dosah než jsem čekal), stejně jako mnoha dalším lidem, rád bych to uvedl na pravou míru.


7 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...

Hezké. Jen by to chtělo ne do všeho bezhlavě, získat si informace a trochu přemýšlet. První dojem a rozhodnutí jít ho hájit na barikády někdy není ten nejlepší nápad. Zrovna tak Finské školství bez peněz a změny celového přístupu(možná výměny žáků i učitelů), zavést nelze. Je nutno vycházet z aktuálních podmínek.

Vladimír Stanzel řekl(a)...

"Já budu rad dělat ministra školství až vybuduju úspěšnou vzdělávací skupinu, která působí v mnoha zemích Evropy a jejíž školy mají výborné výsledky v mezinárodním srovnání. Myslím, že se nám to zatim daří a uvidíme za 5 let, kam to posuneme a zda ten růst přežijeme." Rač nás náš milý pán Bůh od toho zachovati.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Jak jsem mohl být ministr

Pytlici už leta pracují na hluboce filozofickém traktátu:
'Jak pytlici mohli být pámbuové'.

Eva Adamová řekl(a)...

Hodit to do ostravskeho hantecu a vydat pod názvem Jak sa Ostravak chvalabohu nestal ministrem škol a hřišť, bo mu ujel vlak

V. řekl(a)...

Ostravsky hantec?!?!

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

On by mu rychle došel dech.

Jiří Kostečka řekl(a)...

Dodám brněnský hantec, a stručně:
Kemo, zajeď!

Okomentovat