11.9.18

Martin Vejvoda: Přihlaš svůj film do soutěže a Toč světem

Festival Pražský filmový kufr vytváří kreativní a inspirativní prostor pro děti podobných zájmů, je přehlídkou nápadů a platformou pro vzájemné sdílení a získávání nových tvůrčích zkušeností. Mladým filmařům poskytuje svobodnou možnost se projevit a vyjádřit, bez cenzury, kontroly a školních pravidel. Umožňuje partnerskou a respektující zpětnou vazbu od dospělých odborníků, která mladým tvůrcům pomůže jednak lépe proniknout do řemesla, jednak získat sebedůvěru a pocit vlastní hodnoty. Vyhledává a propojuje mladé filmařské talenty.


Je ti méně než dvacet let a točíš filmy? Chceš ukázat co dovedeš? Přihlaš svůj film do soutěže filmového festivalu Pražský filmový kufr a můžeš být festivalovou hvězdou. Zaregistruj se na www.prazskyfilmovykufr.cz, nahraj svůj film a přijeď v listopadu na festivalový den.

Další informace o festivalu najdeš na webu www.prazskyfilmovykufr.cz nebo na sociální síti Facebook: facebook.com/prazskyfilmovykufr, kde se můžeš podívat i na promo video k letošnímu ročníku.

Těšíme se na tebe i tvůj film.Plakát soutěže:
Žádné komentáře:

Okomentovat