6.8.18

Ze sociálních sítí: Co kdybychom jim zakázali i propisku?

Diskusí na téma zákazu mobilu ve francouzských školách je plno, Honza Vodička jednu z nich uvedl takto: "Tak ve Francii konečně zakázali zákonem používání mobilů a tabletů dětem ve školách. Super, ale co kdybychom jim zakázali i propisku, tu nám taky zakazovali a museli jsme mít plnicí pero, pamatujete? A já bych klidně zakázal i papír, co by měly naše děti mít nějaké výhody a lenivět - pěkně rydlo, hliněné tabulky a jako nadstandard břidlicovou tabulku s křídou..."


2 komentáře:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...

No jasně pamatuju. pak blahosklonně povolili takzvané čínské propisky..... a taky dlouhý vlasy, že to nosej máničky na západě, a taky rifle, že jsou to imperialistický montérky a taky křížky, že je to nábožný, a taky nášivky západních skupin a taky americké vlajky na oblečení a taky jsme si nesměli tykat, ani s učitelem rodičem, a taky jsme neustále museli chodit na ruský filmy a divadla a rozprostírat se po hledišti, no jednou nás při filmu o Gottwaldovi - jaký to byl dobrák, dokonce v kině zamknuli....a nesměli jsme učitelům říkat pane.
To je potřeba pořád dokola opakovat, aby si ti mladí zase nedali něco natloukat do hlav a věšet na nos bulíky od Gazdíků a jim podobných....
A čím by se takový zákaz jako odůvodnil? Že to vadí nemobilákům, nebo komu vlastně?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Pokud to bude chytrá propiska ...

Okomentovat