16.8.18

3. 10.: Konference „Kyberbezpečnost ve školním prostředí“

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost zve na první ročník konference „Kyberbezpečnost ve školním prostředí“, která je určena všem pedagogickým pracovníkům základních škol, které zajímají aktuální témata přímo a významně ovlivňující osobní i školní život žáků. Takovým tématem je bezpochyby problematika kybernetické bezpečnosti, která se od roku 2022 stane platnou součástí rámcových vzdělávacích programů.

Kdy: 3. října 2018, 9:00 - 17:00
Kde: Univerzitní centrum Telč, Náměstí Zachariáše z Hradce 2, 588 56, Telč

Smyslem konference je seznámit pedagogy s aktuálními trendy vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti, představit stěžejní partnery a projekty v této oblasti, vytvořit prostředí pro navázání zajímavých kontaktů a nabídnout prostor pro podnětnou diskusi.

Konference bude zaměřena na čtyři hlavní témata:
  • Trendy ve výuce kybernetické bezpečnosti na základních školách
  • Vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Kyberděti a jejich svět - charakteristika dnešních dětí a rizik, se kterými se setkávají
  • Best practices – představení vybraných příkladů dobré praxe
Účast na konferenci je zdarma.

V případě zájmu o účast na konferenci nás prosím kontaktujte do 14. září 2018 prostřednictvím e-mailové adresy: kyberkonference@nukib.cz.

Do zprávy uved'te jméno a příjmení účastníka, titul, aprobaci, název školy a e-mailovou adresu, na kterou bude následně zasláno potvrzení o registraci účastníka, program a další informace ke konferenci.

www.nukib.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat