30.5.18

Ze sociálních sítí: Každý druhý politik mele o přidávání učitelům, a realita: Něco narvou do tarifů, ale ředitelé nemají na osobní...

Václav Klaus ml. cituje na sociální síti Facebook z došlého e-mailu: "V pondělí na naší pravidelné provozní poradě jsem musel všem zaměstnancům sdělit, že až do odvolání všem zastavuji nenárokovou složku platu, protože letos nás kraj prostě vzal u huby. Nedalo mi to a volal po ostatních ředitelích a krajích a vypadá to všude obdobně. Nemusím Ti říkat, že všichni zaměstnanci samozřejmě řádně nasr…".
Celý text:

Bohužel klasická situace v českém školství. Každý druhý politik mele o přidávání učitelům, a realita: Něco narvou do tarifů, ale ředitelé nemají na osobní. Výsledek - kantoři nemají o nic navíc, často naopak.
Strašné!!

"Ahoj Václave, nemohu Ti nenapsat. V pondělí na naší pravidelné provozní poradě jsem musel všem zaměstnancům sdělit, že až do odvolání všem zastavuji nenárokovou složku platu, protože letos nás kraj prostě vzal u huby. Nedalo mi to a volal po ostatních ředitelích a krajích a vypadá to všude obdobně. Nemusím Ti říkat, že všichni zaměstnanci samozřejmě řádně nasr… Takže teď to vypadá, že všechny kroužky, výlety, závěrečné akce pro školu, výzdoby atd. budou kantoři dělat za suché z nosu-řekl jsem jim, že jim maximálně ze svého koupím sáček bombonů a každý dostane jeden, ti nejlepší dva J LL. No prostě děsná situace. Ředitelé-matadoři (12 a více let ve fci) mi říkali, že ještě NIKDY tak málo nedostali. ...
Co to bude mít za efekt??? 1) Opět odejdou ti dobří kantoři a zůstane jen ten průměr a podprůměr a pak 2) všichni budou mít opět zase stejně (a to jsem si zakládal na tom, že u mě jsou opravdu dobře placeni lídři školy a teď?? Prd!

No, děkuji Ti, že jsem to mohl ventilovat.

Měj se moc hezky a ať se Ti daří!! ..."

2 komentáře:

mirek vaněk řekl(a)...

Jak je to staré. U nás už to tak máme pár měsíců. To je někjaký zaostalý kraj? Že by Praha? Té dojdou peníze nejpozději.

Proto Babišova rohlášení budí úsměv.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Aby se mohlo začít přidávat, musí se nejdřív ubrat.

Okomentovat