25.2.18

2.-3. 3.: Konference Vzdělání pro budoucnost

Zveme vás na konferenci Vzdělání pro budoucnost, kterou společně připravují Mensa ČR, Svět vzdělání, Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) a Nakladatelství Fraus. Konference proběhne ve dnech pátek 2. 3. 2018 a sobota 3. 3. 2018, v rámci kterých se účastníci v paralelních sekcích formou přednášek a workshopů obeznámí s inovativními metodami ve vzdělávání. Na programu se střídají teoretické přednášky s praktickými tipy pro pedagogy.


Kdy: 2.-3. března 2018

Kde: ČVUT - budova CIIRC (Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky), Jugoslávských partyzánů 1580/3 160 00 Praha 6, Dejvice

Konferenci organizátoři staví na třech pilířích:

  • Rozvoj nadání dětí - jak v dětech objevit jejich potenciál a jak jej rozvíjet.
  • Efektivní vzdělávání žáků - konstruktivismus, projektové učení, práce s motivací, komunikace s rodiči a mnoho dalších témat.
  • Digitální vzdělávání - jak děti připravit na průmysl 4.0 a svět, který bude za 20 let vypadat úplně jinak.

Zaměří se také na otázku, jak motivovat učitele, aby je práce s dětmi bavila a přinášela jim radost.

Hlavními řečníky konference jsou špičkoví odborníci z dané oblasti, kteří představí teoretické základy, na něž svými přednáškami s příklady dobré praxe navazují další přednášející. Součástí konference jsou i workshopy určené k vzájemné výměně zkušeností a poznatků. Nedílným přínosem pro účastníky je potom setkání s kolegy z celé republiky a navázání kontaktů s odborníky v oblasti inovace vzdělávání.

Celý program je v paralelních sekcích. Každý blok trvá 45 min a poté máte přestávku na přesunutí do jiné místnosti.

Registrace

Program v PDF ke stažení

Žádné komentáře:

Okomentovat