3.1.18

Ondřej Šteffl: Prý se školy od mých mladých let změnily. Mně to moc nepřijde

Ondřej Šteffl píše: "Prý se školy od mých mladých let změnily. Mně to moc nepřijde. V jedné diskusi jsem dnes našel: "Pokud je dobře vyložená a procvičená látka, tak kolem testu není potřeba dělat takové "tanečky". Navíc děti dobře ví, že testů se píše hodně a z jedné známky se nestřílí, tak jsou také dost v pohodě."

Podívejte se do diskuse plné argumentačních faulů:


5 komentářů:

Jiri Janecek řekl(a)...

"Podívejte se do diskuse plné argumentačních faulů:"

No, mne to přijde takové to standardní souhlasné hýkání členů fanklubu okořeněné ve dvou třech vláknech marnou snahou pár magorů sdělit těm rodičům přesvědčeným o genialitě svých dětí něco o prospěšnosti společnosti a užitečnosti státu pro jednotlivce... Pozitivní je, že ten magor nejsem já...

Miloslav Novotný řekl(a)...

Pane Šteffle, rok ten tam, a zase plácáte nesmysly. Mimochodem, pouhé sdělení názoru nemůže být argumentačním faulem, Vy "sociologu".

Eva Adamová řekl(a)...

Mě by docela zajímal názor budoucích absolventů Scioškol na Stefflovo podnikání se SCIO testy, zvláště pokud ho srovnají s jeho současnými spasitelskými kecy.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Svět se mění tak překotně, že se ani pořádně neví, co bude za deset let.
Jen ta škola zůstává pořád stejná... Jakkoli se neví, jak a co bude příští rok.
Tak ještě, že máme ty scio školy. Tam prý už zrušili zvonění. Jako že fakt bombááá!

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Smyslem těcho pravidelně a velice často vypouštěných FB bublinek je neustále šťouchat do veřejných škol, samozřejmě za potlesku věrných, kteří se na úvodní bublinku rychle sami nabalují, často dokonce bez další účasti autora. Nejde však o víc než o součást marketingového mixu rostoucí firmy.

Okomentovat