5.1.18

E-kniha pro vás: Martin Malý - Hradla, volty, jednočipy

Publikace Hradla, volty, jednočipy je určena pro zájemce o elektroniku, číslicovou techniku a vlastní stavbu zařízení pro Internet věcí. U čtenáře předpokládá běžné zkušenosti s počítačovou technikou. Znalost programování není nutná, i když ji v některých příkladech čtenář využije. Výklad pokrývá oblast od naprostých základů (napětí, proud, odpor, Ohmův zákon) přes základní elektronické součástky a řadu číslicových obvodů TTL (74xx) až po specializované součástky, jako jsou čidla, polovodičové paměti a jednočipové počítače.
Toto autorské dílo podléhá licenci Creative Commons (CC BY-ND 3.0 CZ), a to za předpokladu, že zůstane zachováno označení autora díla a prvního vydavatele díla, sdružení CZ.NIC, z. s. p. o. Dílo může být překládáno a následně šířeno v písemné či elektronické formě, na území kteréhokoliv státu.

Knihu v elektronické verzi si můžete zdarma stáhnout ve formátech:


Zájemci připojeni přes IPv4 si mohou objednat tištěnou verzi za cenu 299 Kč (vč. DPH)

Zájemci připojeni přes IPv6 si mohou objednat tištěnou verzi za cenu 249 Kč (vč. DPH)

Objednané výtisky knihy "Hradla, volty, jednočipy" budou expedovány po datu 8. 1. 2018.

1 komentář:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlici si knihu po tom klasifikačním třeštění se zájmem přečtou. Jakkoli se to do vzdělávání budoucích intelektuálů nikterak nepromítne. Tuhle pytlici projevili zájem alespoň o ty ozoboti. Ale co s nimi... na gymnáziu. Taková trdlovina.

Okomentovat