20.11.17

Jiří Týř: Smazaný komentář z České školy

O tomto komentáři šéfredaktor České školy Michal Komárek napsal: "Smazaný příspěvek pana Týře obsahoval nepravdivé tvrzení a urážku. Děkuji! Hezký den!"

Začínám toho mít dost. Pokud v tom budete pokračovat, podám na vás trestní oznámení pro pomluvu. Máte jediné štěstí, že nemám čas se zabývat kravinami.

Souhlasím a dodávám, co všichni, kdo Českou školu soustavněji čtou, vědí. Pan Komárek cenzuruje mnohdy i zcela nezávadné komentáře s nepravdivým zdůvodněním, že jsou neslušné nebo urážlivé, což má mnohdy charakter pomluvy dotýkající se cti a pověsti těch, kteří tu publikují pod svým pravým jménem.

Pane Komárku, proč zasahujete do diskusí způsobem viz výše? Proč přitom neodpovídáte na otázky, které vám v souvislosti s tím diskutující legitimně dávají? Myslíte si, že vaše působení je pro českou a Českou školu přínosem? Myslíte si, že byste s takovýmto neférovým jednáním obstál jako obyčejný učitel? Myslíte si, že by si to dali žáci, rodiče, kolegové i vedení školy líbit tak dlouho, jak dlouho vám to zatím prochází v České škole?

J.Týř


12 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Už je toho nějak moc.
Tedy vážení mazaní přispivatelé, nechoďte sem plakat, ale přispívat svými komentáři!

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Poslyš Pytliku, já a myslím, ani ostatní sem plakat nechodíme. Že je tu "článek" věnovaný mému smazanému komentáři, jsem zjistil náhodou za jeden den a ano, do diskuse pod něj jsem napsal nějaké příspěvky a nevím, jestli za tímto "článkem" stojí pan Týř nebo spíše pan Wágner. Jinak nevím, že bychom se sem chodili vyplakávat. :-)

Za sebe Ti slibuju, že si to pohlídám (doufám).

Nicka Pytlik řekl(a)...

No vidíte, pane Anonymní, že to jde. Šoupněte sem obden dva tři šlehy a úleva se dostaví záhy. Pytlici z toho žijí už drahně let.

Eva Adamová řekl(a)...

Ono Anonymnímu 21:30 asi nic jiného nezbude, protože Komárek se definitivně zbláznil a ostrakizoval ho.

Miloslav Novotný řekl(a)...

V této opakující se souvislosti se tu objevila námitka, že ČŠ by se neměla nechat na pospas jedinému pohledu na svět z komáří perspektivy kvůli její značné návštěvnosti. Dovolím si být názoru, že návštěvnost ČŠ není úměrná její komárkovitosti. Komárek nikoho nezajímá, je to tuctový pěšák propagandy. To snad vidí každý, kromě asi tří členů jeho fan klubu. To, že počet návštěv je mnohem větší, než počet příspěvků, neznamená souhlas s obsahem. Jsem přesvědčen, že ČŠ je navštěvována výhradně kvůli komentářům. Těžko to někdo zorganizuje, ale kdyby se podařilo, aby třeba jen měsíc diskutoval jen TU s Botlíkem, bylo by po navštěvování.

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Ono by úplně stačilo vložit do každého příspěvku podobnou informaci (formou podpisu v patičce příspěvku), jako já :-)

Proto mě to teď Komárek maže. I když mazal masivně už předtím, tak to nepoznám na 100 % :-)

Jiri Janecek řekl(a)...

Můžu se pane Novotný zeptat, jak zjistíte návštěvnost České školy?

PS: Komárkův fanklub má členů šest...

Jana Karvaiová řekl(a)...

Pane Janečku, sím, kdo je těch šest?

Jiri Janecek řekl(a)...

Tajny, Botlik a vsichni 4 clenove SUJC...

Dekuji! Hezky den!!!

Jana Karvaiová řekl(a)...

Co je SUJC?

Ivana řekl(a)...

Máte pravdu, na ČŠ také nechodím kvůli článkům, ale komentářům. Často si je hned brzy ráno celé okopíruju a uložím, jelikož vstávám velmi brzy, dříve než pan Komárek stačí večerní diskuzi promáznout. Jsou to někdy pravé perly. Pak vytisknu a dealuju mezi kolegy.
Na komentářích některých kolegů mám nejraději ten pocit, že vyjádří moje pocity pomocí myšlenek, které bych já sama nedokázala zformulovat. Kolikrát si říkám, že by se měly zveřejnit i někde jinde, že je škoda nechat je jen na ČŠ, v rukou pana K. Co on s nimi provádí, škoda mluvit. Připadá mi to jako pálení knih Koniášem. Znehodnocení, pošlapání.....ale přesto se šíří dál a jiným způsobem.
Také mě napadlo, že kdyby se podařilo pár týdnů nereagovat, diskuze by upadly a kdoví, jak by se situace dál vyvíjela. Jak jsem psala ve svém smazaném příspěvku, z Albatros media se mi na moje připomínky nikdo neozval.Ale možná jim je jedno, co se tam děje. Jen mi přijde podivné, že se nechají spojovat s tím, jak je ČŠ vedená, právě pro Albatros se mi to zdá ostudné.

Jiri Janecek řekl(a)...

"Co je SUJC?"
Asi jsem zkomolil zkratku - paní Valíková, Dohnalová a pánové Lukáš a Lippmann...

Okomentovat