11.10.17

Soutěž: TEDxPrague 2017 pro učitele zdarma!

Power of X z.ú., organizátor TEDxPrague 2017, podpoří ve spolupráci s Nakladatelstvím Fraus účast učitelů základních a středních škol 30 místy zdarma na letošním osmém ročníku inspirativní konference TEDxPrague 2017. Pro získání vstupu zdarma stačí sestavit interaktivní výukový plán hodiny s využitím TED videí, ideálně jej využít při výuce, a zaslat organizátorům k posouzení.


Učitelé kteří použiji online portál FRED taktéž získají roční přístup do placené části portálu zdarma v hodnotě 999 Kč a tři nejlépe hodnocené výukové plány hodiny i místa na konferenci pro vybrané studenty. Komise bude složena ze zástupců správní rady Power of X a Nakladatelství Fraus.

Proč to děláme?

Pořadatelé chtějí podpořit účast učitelů na TEDxPrague 2017, partnerem této mise je Nakladatelství Fraus. Pořadatelé chtějí podpořit ty učitele, kteří pracují nebo budou pracovat s TEDx, TED, či specializovanými TEDEd výukovými videi v hodinách

Jak budou bezplatné vstupy rozděleny?

Minimálně 30 free registrací věnuje TEDxPrague s tímto klíčem:

  1. nejlepší návrh = 1 učitel + 4 studenti (5 ks)
  2. nejlepší návrh = 1 učitel + 3 studenti (4 ks)
  3. nejlepší návrh = 1 učitel + 2 studenti (3 ks)

Ostatní za odeslání relevantního plánu hodiny = 1 vstup pro učitele do celkového počtu 30, případně dle rozhodnutí správní rady PoX.

Všem účastníkům kteří využijí k sestavení výukového plánu hodiny portál FRED zároveň věnuje Nakladatelstv Fraus přístup do placené verze portálu FRED zdarma na 1 rok v hodnotě 999 Kč.

Hodnotit se budou především kvalitu učebního plánu a tematické zapojení TEDx, TED, či TEDEd talku.

Kdo bude návrhy hodnotit?

Návrhy projde alespoň 4 ze 7 členů správní rady Power of X a zástupce Nakladatelství Fraus.

Adresa pro zaslání návrhu: robert.renc@tedxprague.cz

Své návrhy zasílejte do 16. října 2017, kdy dojde k uzavření přihlášek a začne hodnocení. Vyhlášení výsledků proběhne 20. října 2017.

Žádné komentáře:

Okomentovat