12.9.17

Petr Holub: Proč přidat učitelům a co dělat dál

Učitelům je třeba přidat na platech, o tom není nutné vést složité debaty. Stejně tak je třeba přidat v dalších profesích soukromého či veřejného sektoru, protože výnosy polistopadové transformace také ještě nezažily a protože platy v sousedních zemích jsou o tolik vyšší.
Celý text na webu Českého rozhlasu Plus


5 komentářů:

Unknown řekl(a)...

Demagogie, polopravdy i vyložené nesmysly.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Učitelé mají tři měsíce placených prázdnin a to nemá žádná jiná profese

Bezesporu. Prý zájemce o učitelování vyprovodí ze školy dveřmi, a oni tam zpátky vlezou oknem. Zejména pak učitelé matematiky a fyziky. A čímpak se živí analytik Holub?

Je na učitelích, aby s tím něco začali dělat

Aha! Pytlici na tom makají jak pominutí už dobrých třicet let. Ale pořád se jim do toho montují odborníci na vzdělání, konzultanti, auditoři a teď dokonce už i ti holubové.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Lepsi holub na strese nezli holub pisici o kantorech.
Jeste par takovych clanku a zacnu chodit kanalama nebo obleknu burku.

Ygrain řekl(a)...

Navrhuju raději indickou šálu - lze používat jako pléd, je skladnější než sako, a když po vás někde začnou ošklivě koukat, prostě si do ní zabalíte hlavu. Za deště to funguje výborně.

mirek vaněk řekl(a)...

Paní Karvaiová. Kanálama by měl chodit ten, kdo říká veřejně takové hlouposti. Problém je v tom, že učitelé nemají možnost své názory prezentovat. V tisku se tisknou pseudoznalci a ti co politicky vyhovují majiteli.
Nám zbývá jedině internet. Ale pozor! Seznam je pravicový pro ODS a Centrum je Bakalovo.

Okomentovat