17.9.17

Ivo Vondrák: O školství
Text na IvoVondrák.cz

3 komentáře:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Někdy mám pocit, že se učí pouze to, co chtějí naši učitelé.

To by pytliky zajímalo, v kterém školství severomoravský lídr působí a které že to zkušenosti hodlá zúročovat. V každém případě by mohl a měl vědět, že se ve školách pořád ještě zkompetentňuje právě a jen to, co je dáno místně příslušným školním vzdělávacím programem v souladu s rámcovým vzdělávacím programem.

pratavetra řekl(a)...

"Hejtman Moravskoslezského kraje (nestr. za ANO 2011), bývalý rektor VŠB-TUO. Absolvent Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava spojil se svojí alma mater svou profesní dráhu. V roce 1990 zde založil Katedru informatiky, kterou následně do roku 2002 vedl. V roce 1998 byl jmenován profesorem v oboru inženýrské informatiky a od roku 2003 byl sedm let děkanem Fakulty elektrotechniky a informatiky. Od roku 2010 byl šest let rektorem Technické univerzity Ostrava. V minulosti působil také jako pedagog a specialista v Rakousku či USA. V krajských volbách v roce 2016 byl za hnutí ANO 2011 zvolen hejtmanem v Moravskoslezském kraji. Ivo Vondrák je ženatý."

Nicka Pytlik řekl(a)...

Jo takhle! Kdyby se pytlici postíhali do voleb do moravskoslezského kraje přestěhovat, svoji důvěru by řečenému lídrovi dali. Kvalita je halt kvalita.

Okomentovat