16.9.17

ČT iVysílání: Předvolební superdebata: Politika vs. Vzdělávání

Cílem diskuse pořádané Českou středoškolskou unií ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla bylo najít napříč politickými stranami a hnutími shodu na tom, kam by mělo směřovat vzdělávání v ČR. Pozváni do panelu jsou politici za strany: ANO, KSČM, ČSSD, ODS, KDU-ČSL a TOP 09. Dalšími pozvanými jsou zástupci Pirátů, SPD, Zelených a 5 % pro vzdělávání.


Doprovodný text na webu České televize

5 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Cílem diskuse pořádané Českou středoškolskou unií ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla bylo...

tak, jak bývá zdejší praxí v dnešní překotně měnící se době, především jakýmkoli způsobem znevěrohodnit mnohaleté sysifovské úsilí stovek a tisíců učitelek a učitelů, kterým státní správa a samospráva nejenže nepomůže, ale v mnoha případech vyloženě škodí v nemálo případech dokonce prostřednictvím ředitelů škol a za aktivní účasti rodičů zejména pak těch těžce nevychovaných dětiček.
Inciátoři podobných mediálních estrád tak ukájejí svoje nenaplněné ambice ve veřejném životě společnosti a účastníci těchto taškařic na to ochotně naskakují v potřebě se alespoň trošku zviditelnit, když už nemají buď mentálně nebo funkčně na to, aby problémy doopravdy řešili.
Na podpůrná opatření nejsou paníze a školství se vyloženě pitomými zásahy státní správy dostává do téměř už katastrofální perzonální nedostatečnosti.
A svatá trojice odborníků na vzdělání, konzultantů a auditorů se vykecává v přímém přenosu v naprosto cílené snaze vytěžit z té neutěšenosti maximum pro svůj vlastní prospěch.

Unknown řekl(a)...

Paní poslankyně Semelová patří mezi našimi politiky k největším odborníkům na školství.
Pokud někdo nechce slyšet její názory, určitě to není její chyba.

Josef řekl(a)...

Každy, kdo chodil do školy ma pocit, že je odborníkem. Já bych řekl, že každy nosil plenky a nechlubí se tím, že je odborníkem na utírání zadku 😜

Nowak řekl(a)...

Proč "superdebata"?

Nicka Pytlik řekl(a)...

Proč "superdebata"?

Protože Kartous, přecé!

Okomentovat