29.8.17

7. 9.: Šteffl, Kania, Veselý: Vzdělávání pro naše děti

Čtvrtá debata prezidentského kandidáta Michala Horáčka se bude týkat vzdělávání. Pozvání přijali Ondřej Šteffl, Ondřej Kania a Arnošt Veselý. Debata se uskuteční 7. září od 20 hodin v kině Atlas, Sokolovská 371/1, Praha 8.


Ondřej Šteffl je český podnikatel v oblasti vzdělávání. V roce 1990 se stal zakladatelem první soukromé školy v Československu – gymnázia PORG v Praze. O pět let později založil společnost SCIO, která se zabývá vzděláváním, měřením výsledků studia i testováním jeho předpokladů.

Ondřej Kania vystudoval střední internátní školu ve státě New York. Po návratu do Brna spoluzaložil společnost zabývající se poradenstvím a zprostředkováním studia na nejlepších světových internátních školách. Od letošního roku tato společnost rovněž provozuje jedno z pražských soukromých gymnázií a financuje nadační fond na podporu talentovaných studentů ze sociálně slabých rodin.

Prof. PhDr. Arnošt Veselý, Ph. D., je vedoucím Katedry veřejné a sociální politiky na FSV UK, autor mnoha odborných publikací v oblasti sociologie vzdělání a politiky vzdělání.

Stránka akce na sociální síti Facebook.

1 komentář:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pozvání přijali Ondřej Šteffl, Ondřej Kania a Arnošt Veselý.

Žeby případně zárodek budoucího sboru poradců?

Okomentovat