25.7.17

MŠMT: Ministr Štech přijal zástupce České rady dětí a mládeže

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Stanislav Štech se dnes setkal se zástupci České rady dětí a mládeže. Tématem jednání bylo seznámení se s činností v oblasti dětských a mládežnických organizací, legislativní činnost v uvedené oblasti, a také výhledový rozpočet.

„Jsem rád, že nás pan ministr Štech přivítal v tak krátkém čase a našel si čas probrat s námi činnost a problematiku naší organizace,“ uvedl v úvodu setkání předseda České rady dětí a mládeže Aleš Sedláček a pokračoval: „Věřím, že oblast mládeže je pro MŠMT jednou z priorit a že bude zohledněna i při jednáních o rozpočtu,“ dodal předseda ČRDM Sedláček.

„Panu ministrovi financí jsme návrh rozpočtu pro rok 2018 včetně požadavků v oblasti mládeže předložili a o dalších podrobnostech budeme určitě ještě dál jednat,“
zareagoval ministr školství, mládeže a tělovýchovy Stanislav Štech.

Setkání se zástupci ČRDM se účastnily také náměstkyně pro řízení sekce ekonomické Zuzana Matušková a náměstkyně pro řízení sekce legislativy a strategie Dana Prudíková. Dalšími tématy byly legislativní práce v oblasti dětí a mládeže včetně spolupráce s MŠMT, smlouvy o spolupráci s organizacemi uznanými MŠMT nebo pozvání na akce spolků dětí a mládeže.

Žádné komentáře:

Okomentovat