25.7.17

28.-29. 8.: Kurz Programujeme v Pythonu

Pozývame učiteľov informatiky na školenie Programujeme v Pythonu v Prahe. Školenie je v termíne 28. 8. 2017. od 09:00 do 14:30 a 29. 8. 2017 od 08:30 do 14:00 - v rozsahu 12 vyučovacích hodín na Gymnáziu Jana Keplera, Praha 6 - Hradčany.

Účasť na školení je bezplatná, je však potrebné sa vopred záväzne prihlásiť cez formulár. Kapacita školenia je obmedzená, preto neváhajte s prihlásením.

Na školení sa naučíte základy programovania v jazyku Python, prostredníctvom grafickej knižnice tkinter. Zároveň sa zoznámite s metodikou výučby programovania v tomto jazyku, ktorá je v praxi overená. Obsah školenia korešponduje s elektronickou učebnicou Programujeme v Pythonu a k dispozícii je aj e-kniha Príručka pre učiteľa k učebnici Programujeme v Pythone a tiež e-kniha Testy k učebnici Programujeme v Pythone. V súčasnosti sa pripravuje aj pokračovanie (2. diel) učebnice, ku ktorému budeme pripravovať ďalšie školenie.

Python je v súčasnosti veľmi populárnym jazykom, je vhodný pre začiatočníkov, ako prvý vyšší programovací jazyk a postupne nahradzuje tradičnú výučbu v jazyku Pascal/Delphi/Lazarus, ktorý sa už v praxi nepoužíva. Veríme, že budete rovnako nadšení ako účastníci našich predchádzajúcich školení (už sme vyškolili skoro 300 učiteľov v SR a ČR).

Podrobnú pozvánku na školenie nájdete na stránke www.programujemevpythone.sk.

Žádné komentáře:

Okomentovat