26.6.17

Ze sociálních sítí: Ministr školství Stanislav Štech ostře napadl signatáře petice proti kariérnímu řádu

Ministr školství Stanislav Štech na své stránce na sociální síti Facebook ostře napadl signatáře petice proti kariérnímu řádu a více než 20000 učitelů-petentů hrubě urazil. Je to další v řadě hrubých urážek Stanislava Štecha vůči učitelům, ještě jako náměstek ministryně Valachové urazil vloni v únoru účastníky konference Učitelského profesní sdružení Inkluze 20§16 slovy: "S takovým póvlem diskutovat nebudu!" Poté práskl dveřmi...



Pro jistotu kopie zprávy:

Petice tzv. Pedagogické komory proti kariérnímu řádu (20 tisíc proti): že by tolik textově negramotných lidí mezi učiteli?
Od samého začátku fake - "komora", co není a nemůže být komorou, lživé tvrzení v každé větě petice ... nechce se mi to věřit.

14 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Nervíky?

Anonymni z 21:30 řekl(a)...

Má štěstí, že jsou ti kantoři negramotní. Představte si, co by mu udělali, kdyby si to o sobě mohli přečíst...

Vít Tomis řekl(a)...

Nic prekvapiveho. Delat namestka Valachove mohl jen magor.

krtek řekl(a)...

Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. Škoda, pan Štech patřil k těm lidem, co měli věcný přístup, ale kdo chce s vlky výti, musí vlkem býti. A tak se pojede kočárem bílým podél černých skal a zatáhnou se záclonky, dokud poslední učitel nezhasne na chodbě a nezamkne dveře.

mirek vaněk řekl(a)...

20 000 učitelů nepochopilo pozitiva kariérního řádu. A podepsalo petici. Takže je to chyba těch učitelů.
Spousta jiných nepodepsala, ale stejně si myslí, že kariérní řád je zmetek. A pak je spousta , kteří si myslí. že kariérní řád je krok vpřed.
A spousta si nemyslí nic.

Kolik je kterých? Je to v době IT tak obtížné zjistit.

Vít Tomis řekl(a)...

V podzimních volbách se může ukázat, kdo s čím souhlasí.

Radek Sárközi řekl(a)...

Za takovéto výroky se v zahraničí odstupuje...

Zdeněk Sotolář řekl(a)...

Ať se pan ministr pokusí sehnat mezi učiteli 20 000 podpisů pro KŘ.

pratavetra řekl(a)...

Pane Štechu, připomínáte mi našeho šéfa rozhodčích a delegátů. Když nebylo po jeho (ostatní měli jiný názor), začal házet propiskou po stěně. Ztrapnil se přede všemi a posléze pochopil, že za takové chování musí odstoupit. U Vás je to opakovaný exces. Naši školu byste musel zavřít, protože petici podepsali všichni pedagogové ze ZŠ, MŠ i ŠD.

Jen na upřesnění, komentář jsem podal zaměstnancům po akreditovaném školení MŠMT Mgr. Šimáčka k novele a KS. Pro mne je navrhovaný KS urážkou všech učitelů.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlici by se mu podepsali. Jsou teď nějací lítostiví, tak by se nejspíš ustrnuli.

Robert Čapek řekl(a)...

PAne Štechu, jako učitele jsem Vás maximálně respektoval. Dejte si pozor, ministrem budete jen pár týdnů a jste na nejlepší cestě pohřbít to dobré, co za Vámi bylo a je. Nebo chcete získat nálepku "ten chlapík, co byl ještě horší než Valachová, která podělala, na co sáhla"? Tohle napsat o svobodném vyjádření názoru učitelů může jen pitomec, ne moudrý muž. Četl jste ten KŘ vůbec?

Radek Sárközi řekl(a)...

Petici organizuje petiční výbor složený především z řadových učitelů a ředitelů škol, nikoliv "tzv. Pedagogická komora". Petici organizují jakožto občané České republiky v souladu se svým petičním právem, které je zaručeno Listinou základních práv a svobod a je v souladu se zákonem o právu petičním. Ministr školství by měl respektovat Ústavu ČR a zdržet se podobných výroků na adresu pedagogů. Vhodným řešením by byla omluva učitelům a okamžité odstoupení z postu ministra školství.

Ygrain řekl(a)...

Naopak, pane Štechu, učitelé umějí číst velice dobře, takže vidí i to, co jste se snažili, aby nebylo vidět. A jinak souhlasím s panem Sotolářem - tak zkuste sehnat dvacet tisíc podpisů pro. You can start any time.

Radek Sárközi řekl(a)...

Své reakce na výrok Stanislava Štecha můžete adresovat přímo jemu na tyto e-maily:
posta@msmt.cz
stanislav.stech@msmt.cz

Okomentovat