22.6.17

26. 7.: TEDxPragueED 2017: Co teď?

Srdečně vás zveme na konferenci o současnosti a budoucnosti vzdělávání TEDxPragueED 2017: Co teď?, která se bude konat 26. července 2017 od 17 hodin v Divadle ABC, Vodičkova 28, Praha.


Event will be translated in English. Information about the Event in English.

Cena vstupenky: 490 Kč, předprodej zahájen od 19. 6. od 15:00 zde.

Co získáváte registrací na TEDxPragueED 2017?

  • Čeká vás inspirativní podvečer s pestrým programem, setkáte se s lidmi různých profesí a pod kůži se vám dostane minimálně 7 inspirativních řečníků.
  • Stanete se součástí vzdělávací konference, která propojuje myšlenky hodné šíření napříč všemi kontinenty.
  • Ať už rozumíte pouze česky nebo pouze anglicky, budete rozumět každé větě. K dispozici budou tlumočnická zařízení a všechna vystoupení řečníků budou překládána do anglického jazyka a naopak – žádná myšlenka vám nemůže uniknout!
  • Chceme abyste se cítili báječně po všech stránkách, své chutě proto budete moci uspokojit skvělým občerstvením po celou dobu konání akce. Je jen na vás, co si přimícháte k inspiraci.
  • Konferencí to nekončí! Chceme vás poznat osobně, proto bude prostor povyměňovat si čerstvé myšlenky a seznámit se s řečníky na afterparty.

Proč TEDxPragueED 2017: Co teď?

Stojíme na počátku nové éry, na sklonku čtvrté průmyslové revoluce. Naše děti budou žít v čistě digitálním světě. Lidská společnost a její organizace se zásadně mění a s ní i trh práce. Mnoho dnešních povolání zanikne. Lidé budou pracovat v oborech, která ještě neexistují. Nacházíme se na křižovatce.

  • Co to znamená pro naše děti? Co budou potřebovat pro život v nastupující civilizaci? Jak by měla vypadat výchova a vzdělávání mladé generace, aby byla připravena na to, co ji čeká?
  • Budoucnost světa je v rukou našich dětí.
  • Budoucnost našich dětí tvoříme dnes my.
  • Je nejvyšší čas zamyslet se. Co teď?


Přidejte se k debatě nad budoucností vzdělávání na prvním ročníku TEDxPragueED 2017. Setkejte se s osobnostmi, které během jednoho večera rozproudí vlnu různorodých myšlenek na téma vzdělávání pod hlavičkou vzdělávací iniciativy ED. Přijďte se společně s námi zamyslet a vzájemně se inspirovat!

Generálním partnerem je Česká spořitelna, a.s. a produktovým partnerem Montessori Institut Prague.

Událost na sociální síti Facebook.

Žádné komentáře:

Okomentovat