22.7.16

MŠMT: Z výběrového řízení vzešel nový ředitel zařízení v Chrastavě

Na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy se dnes konalo výběrové řízení na nového ředitele přímo řízené organizace MŠMT v Chrastavě. Ze tří uchazečů nakonec komise vybrala vystudovaného pedagoga se sedmnáctiletou praxí v oboru Miloslava Hlubučka. MŠMT rozhodnutí komise akceptovalo.


Ze všech uchazečů o místo ředitele zařízení v Chrastavě vyhověl se svou koncepcí rozvoje organizace jak v oblasti výchovně vzdělávací, tak v oblasti personální, organizační a materiálně technické Miloslav Hlubuček.

„Vybraný uchazeč vyhověl svými dosavadními zkušenostmi a koncepcí rozvoje organizace v období následujících pěti let. Má všechny předpoklady a schopnosti pro stabilizaci a vytvoření pozitivního klimatu při vyváženém dodržování práv i povinností tamních klientů,“ řekl po ukončení výběrového řízení náměstek ministryně pro řízení sekce vzdělávání Václav Pícl.

Miloslav Hlubuček, který prošel v letech 2004 až 2006 na Technické univerzitě v Liberci také kurzem speciální pedagogiky se zaměřením na etopedii, nastoupí do funkce ředitele ústavu v Chrastavě 25. července 2016.

„Mým cílem je stabilizovat ústav, vytvořit pozitivní klima, zabezpečit dodržování práv dětí, postupně nastavit přehledný a spravedlivý systém hodnocení a v neposlední řadě dokončit činnost výchovného ústavu, zajistit přemístění dětí do odpovídajících zařízení a navázat kontakt a spolupráci s městem Chrastava,“
řekl Miloslav Hlubuček.


Mgr. Miloslav HLUBUČEK (1972)


VZDĚLÁNÍ

1999-2004 - VŠ Technická univerzita v Liberci – pedagogická fakulta (magisterské studium)
2004-2006 – kurz speciální pedagogiky se zaměřením na etopedii TU v Liberci

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI


1999-2016 – Dětský domov se školou Hamr na Jezeře – učitel chemie, fyziky, matematiky a anglického jazyka
2000-2016 – Dětský domov se školou Hamr na Jezeře – zástupce vedoucí školy

Žádné komentáře:

Okomentovat