2.6.16

Hlasujte pro nejlepší školní web

Soutěž školních webů sCOOL web 2016 jde do finále. Nedávno bylo uzavřeno první kolo, v němž podle stanovených jednotných kritérií hodnotili rozlosované školy dobrovolní hodnotitelé, vždy několik z nich každý web nezávisle na sobě.


Do druhého kola postoupilo z každé kategorie 10 nejúspěšnějších škol, dohromady 30 finalistů. Všichni finalisté budou nyní hodnoceni odbornou porotou.

Zároveň odstartovalo klání o Cenu veřejnosti, vybírat své favority z finalistů v online hlasování můžete do neděle 5. června 2016.

Vyvrcholením soutěže bude závěrečná odborná konference s programem o školních webech, v jejímž rámci budou vyhlášeni vítězové soutěže. Akce je určena členům vedení škol, školním webmasterům a školním metodikům ICT, jakož i ostatním zájemcům o tuto problematiku. Konference proběhne v úterý 14. 6. 2016 od 10 hodin ve Velkém sálu Nové radnice Magistrátu hlavního města Prahy, Mariánské náměstí 2, Praha 1.

Pro účast na konferenci je nutné se zaregistrovat. Přihlásit se je potřeba nejpozději do pátku 3. 6. 2016 a uhradit konferenční poplatek pak do 6. 6. 2016.

Na setkání s vámi na konferenci se těší tým sCOOL web.

Žádné komentáře:

Okomentovat