18.3.20

Rakuten Viber: ulehčení komunikace a efektivní distanční vzdělávání

Rakuten Viber, jakožto jedna z předních komunikačních aplikací na světě, chce přispět k ulehčení komunikace a umožnění efektivního distančního vzdělávání v současné krizové situaci, kterou způsobila globální pandemie koronaviru COVID-19. Běžné vyučování není v současné době možné a proto chceme nabídnout naši pomoc v šíření informací mezi učiteli a jejich studenty u zajištění smysluplného sdílení studijních materiálů.


Komunikační aplikaci Rakuten Viber využívají desítky milionů lidí v regionu střední a východní Evropy a více než miliarda lidí na celém světě. Rádi bychom vám nabídli naše dvě služby, a to Viber Komunity a Viber Chat Boty k využití pro školy, univerzity a studenty v celé České republice. S jejich pomocí lze zajistit snadný přístup ke studijním materiálům a spojení s učiteli a profesory a garantovat tak úroveň vzdělávání i v této době.

Viber Komunity jsou efektivním nástrojem pro komunikaci velkého počtu osob, které se nenacházejí na jednom místě. Komunikace může zahrnovat informace od učitelů, konzultace, testy, studijní materiály v podobě fotografií, videí, sdílených linků a hlasových zpráv. Komunity jsou skvělým nástrojem pro učitele i studenty. V příloze se o možnostech využití Viber Komunit pro realizaci vyučování na dálku dozvíte více.

Budeme potěšeni, pokud vám budeme mít možnost službu lépe představit a pomoci vám s jejím případným využitím.

Žádné komentáře:

Okomentovat