21.3.20

Ministerstvo zdravotnictví ČR: Aktuálně o koronaviru

 Jak si jednoduše vyrobit jednorázovou roušku pro osobní použití? Návod na výrobu domácí dezinfekce. Senioři by měli co nejvíce omezit vycházení ven.
Ministerstvo zdravotnictví ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem a ČVUT natočilo nové video, které informuje občany o tom, jak se správně chránit proti onemocnění koronavirem. Skrze krátké vyprávění si můžete společně s Alenou projít jednoduché každodenní kroky, které pomohou ochránit zdraví vás i vašich blízkých. Posuďte sami, že karanténa nemusí být jen nepříjemná. Důležité je zůstat v psychické pohodě a pobyt doma si také zpříjemnit.

Jak si jednoduše vyrobit jednorázovou roušku pro osobní použití?

Jednorázová rouška z papírového kapesníku je určena k osobnímu krátkodobému použití a je hotová do minuty! Doporučujeme si jich vyrobit více, abyste u sebe měli stále k dispozici roušky na celý den. Nepoužité roušky uchovávejte ve sterilním sáčku. Celý článek.

Návod na výrobu domácí dezinfekce

Lidé často hledají možnosti, jak si vyrobit dezinfekční přípravky sami doma. Právě na tuto potřebu reagovala i Světová zdravotnická organizace (WHO) a zveřejnila návod na výrobu dezinfekce. Celý článek.

Senioři by měli co nejvíce omezit vycházení ven

V současné situaci jsou totiž právě tou nejohroženější skupinou obyvatel. Kam mohou volat, kdo jim vyzvedne důchod nebo jak si obstarají nákup? Celý článek.

Žádné komentáře:

Okomentovat