15.3.20

Jana Maláčová: Rychlá informace pro rodiče školkových dětí

V důsledku současných opatření může dojít Z ROZHODNUTÍ ZŘIZOVATELE k uzavření NĚKTERÝCH předškolních zařízení. Chceme vás ale ujistit, že co se ošetřovného týká, vztahují se na uzavřené školky stejná pravidla jako pro školy.
Celý text:

❗️Rychlá informace pro rodiče školkových dětí❗️

1) V důsledku současných opatření může dojít Z ROZHODNUTÍ ZŘIZOVATELE k uzavření NĚKTERÝCH předškolních zařízení. Chceme vás ale ujistit, že co se ošetřovného týká, vztahují se na uzavřené školky stejná pravidla jako pro školy.

2) Je potřeba pomoci všem rodičům, ať už mají doma školáky či předškoláky! Proto ZÍTRA na vládě navrhnu:

⭐Prodloužení ošetřovného po celou dobu uzavření škol a školek.
⭐Ošetřovné na péči o nezaopatřené děti s hendikepem při uzavření zařízení sociálních služeb.
⭐Příspěvek pro OSVČ s malými dětmi. Ten bude vyplácen Úřadem práce za splnění obdobných podmínek jako u zaměstnanců v případě ošetřovného.

Sledujte informace na webu MPSV:
http://bit.ly/balicek_pro_rodiny

Jana Maláčová Českomoravská konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula Odborový svaz zdravotnictví a sociální péče ČR Klub svobodných matek WOMEN FOR WOMEN

1 komentář:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytlici se klidně vsadí třeba i o padesát korun, že odbojní pedagogičtí zarputilci už intenzivně pracují na organizování pokoutně celodenních výchovně zkopetentňovacích a zgramotňovacích společných aktivit vysoce zábavnou formou pro děti a mládež všech stupňů škol. Důležité je, aby to byli především děti lékařů a zdravotnického personálu vůbec, policistů, hasičů a tak nějak podobně.
Možná, že se tím už chlubí na fejzbůku. Když tedy prča, tak řádná, ni?

Okomentovat