1.11.19

Zaměstnanci SPgŠ a ISŠ v Mladé Boleslavi, Na Karmeli, oznamují stávku

Štefan Klíma, ředitel školy, informuje na sociální síti Facebook: "Upozorňujeme všechny žáky a jejich rodiče, že naše škola se zapojí do předpokládané stávky (takto rozhodli všichni zaměstnanci naší školy)."


3 komentáře:

Jánská řekl(a)...

Stávkovat by se nemělo, rozdmýcháváte mezi lidmi svár. Lituji rodiče,kteří musí řešit hlídání pro své děti pár dní po podzimních prázdninách. Učitelé se nemají platově špatně, jak se snaží lhát školské odbory. Ty by chtěly růst platů pořád, co by ještě chtěly ? Každou chvíli prázdniny, 8 týdnů volna, levné obědy, leckde jsou někteří učitelé už ve 14 hodin doma. Příplatky, odměny jsou věcí ředitelky či ředitele, jestli je učitelům nedávají, tak je to špatné vedení školy. Viděla jsem na škole, jak ředitelka ZŠ rozdělovala peníze tak, že na zaměstnance nic nezbylo, hlavně že sama měla na své výplatnici krásné odměny, společně se školní účetní. Ať radši přidají hasičům nebo doktorům, jejich práce je určitě záslužnější, když zachraňují životy.

Vít Tomis řekl(a)...

Ať radši přidají hasičům nebo doktorům
A těm dobrým nebo všem?

Jirka řekl(a)...

Ať radši přidají hasičům nebo doktorům, jejich práce je určitě záslužnější, když zachraňují životy.

Nemám nic proti. Pořád si ale myslím, že dobří učitelé "zachraňují" život všem dětem, kteří projdou jejich výukou.
Až bude většina lidí přemýšlet stejně jako paní Jánská, nezbyde nic jiného, než zrušit povinnou školní docházku. Co je "zadarmo" je bezcenné.

Okomentovat