14.10.19

POZOR! Další katalogoví podvodníci z MEDIAKA s.r.o. obvolávají školy! (AKTUALIZOVÁNO)

Máme první signál, že školy začali obvolávat katalogoví podvodníci ze slovenské společnosti MEDIAKA s.r.o. s tím, že na mail zasílají výpověď jejich služeb s poplatkem 10800 Kč. Tradičně shromažďujeme podklady pro podání trestního oznámení.


Po telefonátu společnost posílá mail s následujícím textem a proforma fakturou v příloze:

Dobrý den!

V příloze Vám zasílame zálohovou fakturu na reklamní spolupráci. Po uhrazení zálohové faktury Vám vystavíme daňový doklad a zašleme e-mailem.

Všechny Vaše služby od 10. měsíce 2020 jsou zrušené.

S pozdravem a přáním hezkého dne!

MEDIAKA s.r.o.
Na portálu společnosti, který slouží jako typický katalogový podvod, naleznete směšnou informaci o společnosti s řadou chyb:

Portál provozuje soukromá společnost, která zaměstnává především mladých lidí. Našim klientům nabízíme profesionální a kvalitníslužby.Efektivní reklamou pomáháme našim klientům a podporujeme jejich podnikání.

Jsme produktivní tým mladých lidí, který odvádí kvalitní práci a seriózně přistupuje ke svým partnerom. Naším cílem je, abychom pomohli firmám v účinné prezentaci. Mluví za nás dosažené výsledky, ale i nové výzvy v podobě představ našich klientů, těšíme se najejich naplňování. Naším cílem je neustále budování a upevňování vašeho image. Jednoduše, snažíme se pracovat v duchu našeho motta:komunikovat nás baví.

1 komentář:

Unknown řekl(a)...

Též se na nás obrátila společnost Medika s přesně stejným postupem- již na jaře v tomto roce a nyní opět- vyhrožují právníkem, nahráváním hovoru, storno poplatkem 20 000,-nakonec poslali fakturu pouze na 13 000,- Kč s tím, že nás pak nechají na pokoji- zřejmě by se proti nim mělo zakročit, obtěžují a volají několikrát denně.
MUDr. D. Janotová

Okomentovat