10.10.19

ČT Jihozápad: Jestli se budete ptát na Čapí hnízdo, budete mít problémy u maturity

ČT Jihozápad zveřejnila na sociální síti Facebook videoklip s komentářem: "Jestli se budete ptát na Čapí hnízdo, budete mít problémy u maturity - takové varování dostali studenti strojní školy v Plzni před návštěvou premiéra Andreje Babiše. Potvrdilo nám to několik z nich. Ředitel to popřel."
·

4 komentáře:

P. Vršecký řekl(a)...

A proč by se někdo ještě měl ptát ausgerechnet Babiše na Čapí hnízdo? Koho zajímají fakta, tak si na usnesení o zastavení trestního stíhání, které napsal státní zástupce, chvilku počká. Tedy jestli se někde na síti nedá najít už teď. Prý má 90 stran. Ale cosi mi říká, že případného tazatele by fakta zajímala až úplně naposled....

Charlie řekl(a)...

Je pravda, že ptát se vrchního šíbra, jak se mu vedlo, vede a bude vést očůrávat zákony, je zbytečné.

Jiri Janecek řekl(a)...

"I když skončila ČSSD ve volbách až druhá, podařilo se jí uzavřít koalici se třetí ODS, pátým uskupením "Starostové a Patrioti s podporou Svobodných a Soukromníků" a osmým uskupením "Koalice pro Plzeňský kraj - KDU-ČSL, Strana zelených a hnutí Nestraníci". "

Sama strana pro lepsi lidi, v te zapadoceske rade. Jaktoze nedokazou vybrat do vedeni skol nekoho, kdo dokaze lezt jen do te spravne zadnice? A nebo jen ucitele rekli zakum - ktere novinari znaji asi jen ze ZOO - aby se chovali sluzne a zbytecne neprovokovali?

A co zmuze ucitel u strojove maturity? Maximalne tak naskenovat listy hlavou dolu…

P. Vršecký řekl(a)...

Lež a ...pravda.

https://zpravy.aktualne.cz/regiony/ct-vysilala-o-udajne-cenzure-ve-skole-kvuli-babisovi-vystrih/r~45a27114ec2411e982ef0cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Okomentovat