10.9.19

POZOR! Další šmejdi! Tentokrát telefoničtí a ohánějí se jakýmsi "Seznamem"...

Kolegyně na sociální síti Facebook popsala telefonát: "Dnes telefon, kontrola údajů - Google vyhledávač (databáze škol a školek), je potřeba prodloužit smlouvu na další období.....Říkala jsem, že jsem nic neuzavírala, ať mi pošlou do emailu - podmínky, co to obnáší, chci písemně (prý uzavřela bývalá ředitelka)....cena 5990 Kč na další období. Paní, že neposílají písemně, že jde o monitorovaný hovor, že mi to vysvětluje (hrozila, že bez toho nás rodiče na internetu nenajdou)."

Zatím se nám nepodařilo zjistit, o jakou firmu se jedná. Prosíme, pokud vám zavolají, zjistěte jakékoli údaje o volajícím (jméno firmy, adresu jejich webových stránek...) a informujte nás.

Máme v podezření dvě katalogové firmy inzerující své naprosto zbytečné a předražené služby: seznamskol.eu a seznamskol.cz. Nenalétněte ani jim!V diskusi se objevily další zkušenosti, zřejmě jde o masový atak na školy i obecní úřady:

Hned jsem rekla ze vubec nevim, ze bychom "neco takoveho meli" Zeptala jsem se, kdo uzaviral smlouvu- pry to nevidi. A na otazku, jestli aspon vi, v kterem roce- taky se nezobrazuje.

Mě volali před nedávnem, ale myslím že zase jako seznam vyhledávač - řekla jsem, že nepotřebuji abychom byli dohledatelní pro každého, maminky, co k nám chtějí dát děti si nás dohledají snadno. A rodiče z druhé půlky republiky k nám určitě vozit děti nebudou, takže není důvod být viditelní na první dobrou pro celou republiku. Peníze neskutečný za to...

Jen neustále opakovala (reagovala na mou poznámku, že je dost podvodných firem, které to zkouší), že jejich Google vyhledávač databáze škol a školek je 26 let na trhu, že bez nich se naše webovky rodičům nezobrazí...

Žádné komentáře:

Okomentovat