2.7.19

Zdravko Krstanov: Vzešel jsem z ničeho, peníze neřeším, říká reformátor českého školství Kania

„Když vzejdete z ničeho, a to nejen finančně, ale i z hlediska profesní motivace, máte každý den pocit, že někdo přijde a vezme vám to, co máte. Snažím se proto do naší firmy i do našich škol šířit mentalitu, že máme být vděční, že budujeme něco, o co se před námi nikdo nepokusil. Kdo z česko-slovenského prostoru může říct, že během tří let založil čtyři školy?“ říká Kania v dalším díle Forbes Byznys podcastu.


4 komentáře:

Jiri Janecek řekl(a)...

"Kdo z česko-slovenského prostoru může říct, že během tří let založil čtyři školy?"

No, smutna vizitka cesko-slovenskeho prostoru…

Jaka maji ty skoly ICO a IZO?

Eva Adamová řekl(a)...

Taky znám jednoho vizionáře, který v Kunovicích založil první soukromou VŠ na Moravě a k tomu přidružil školu střední, měl pobočky v Hodoníně a Kroměříži a dneska krachuje a má dluhy v řádu stamilionů. Patnáct let žil z toho, že byl hlad po vysokoškolských titulech a maturitě, což si lidé hromadně dálkově dodělávali. Jenže dneska už má maturitu a Bc. titul každý manták a tak se mu klientela z trhu ztratila a už skoro deset let živoří.

A o tom, že Kania buduje něco, o co se v Česku ještě nikdo nepokusil, dost silně pochybuju, takových vychcánků, kteří se na poli vzdělávání snažili nebo snaží vydělat na blbosti jiných už tady bylo a bohužel stále je.

Nicka Pytlik řekl(a)...

říká reformátor českého školství

Pytlici jako reformátoři českého kompostu hodlají nejméně tři hromady přeházet ze sousedovic zahrady na tu svoji. Lopatu neřeší.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Jak se ta prazdninova soutez jmenuje? Myslim tu , kde jsem si jen za jeden den precetla 4 dost pitome prispevky.

Okomentovat