29.7.19

Soutěž DOMINO: Nominujte kreativního kolegu či svého učitele

Mezi učiteli je velké množství kreativních učitelů, kteří systémově a pravidelně využívají digitální technologie ve výuce, nezištně se dělí o své zkušenosti jak se svými žáky, tak i kolegy. Soutěž DOMINO podporuje využívání digitálních technologií jako celku. Nosným tématem letošního ročníku soutěže DOMINO se stává DIGITÁLNÍ ETIKA a OCHRANA SOUKROMÍ. Toto téma by mělo prolínat celkovou koncepcí výukových objektů. Pro letošní ročník přinášíme novinku, a tou je propojení soutěže s projekty e-safety Label.


Vítězné práce budou nabídnuty k propagaci vás autorů a škol také na evropském portále e-safety label s možností účasti na odborných konferencích tohoto projektu.

S účinností od 1. zaří 2019 budete mít navíc možnost nominovat na zvláštní ocenění učitele či učitelku, kteří využívají svoji invenci a zapojují digitální technologie do výuky.

Milé kolegyně a kolegové, podělte se s námi o vaše tipy a navrhněte kreativní pedagogickou osobnost, která bude mít možnost získat zvláštní cenu. Dejte nám příležitost, abychom tyto tvůrce oslovili. Protože se ale pohled žáků či studentů může lišit, dáváme příležitost i jim, aby s námi sdíleli svůj názor.

Anketní dotazník.

Žádné komentáře:

Okomentovat