18.7.19

Martin Fendrych: Dětem za starost o Zemi "přes držku"? Hanáka měli z jeskyně Svazu průmyslu vyhnat

Těžko uvěřit, že po tom hloupém a dokonale obnažujícím výroku Hanák zůstal šéfem svazu. Že by sám rezignoval, nikdo nečeká, měl by být odvolán.

Z komentáře na Aktuálně.czvybíráme:

Kdyby jeho děti měly jiný pohled na věc, dal by jim zřejmě "přes držku". Jako za "starých dobrých časů": Nebereš tátu, tak tady máš pár facek, spratku. Hanák to považuje za tak normální, samozřejmé, že věty klidně vypálí do éteru. Zopakuji pro jistotu ještě jednou: jde o prezidenta Svazu průmyslu a dopravy!

Klimatu prý "čtrnáctileté děti" nerozumí. Stávkovali žáci středních škol a gymnázií, většinou. Nejsou experty na klima, jen varování expertů naslouchají a vědí, že budou ve svých zemích žít dalších řekněme šest desítek let. Hanákovi je 66, proto ho zřejmě dopady klimatické změny nijak netankují.

Teď tedy ale najednou vítá, když studenti projevují vlastní názor, jen by to prý neměli dělat na úkor výuky. Kdo tomu má věřit? Ten náhlý obrat je možná ještě odpudivější než jeho agresivní výroky.


9 komentářů:

Vít Tomis řekl(a)...

Starost o Zemi každý chápe jinak a je možné se o ní bavit. Ale "přes držku" za záškoláctví je přiměřená odměna.
Že se jedná o záškoláctví bojovníci už dva pátky za sebou jasně dokazují.

Pavel Vyhňák řekl(a)...

Přeeesně, přes držku a všem co stávkují nařídit, aby to dělali o dovolené. Já vám dám současnost, zpátky k nevolnictví, tam by se s nikým nikdo tak nepáral! To by průmyslu a obchodu pomohlo nejvíc! Přece nechceme mezi takové země jako je Německo! Honem rychle na východ, tam jsme "doma", že ...

Jiri Janecek řekl(a)...

Jak to dopadlo s tou dutkou za klima, kterou zakyne dostala a pak musela vratit?

Vít Tomis řekl(a)...

Jojojo, stávkovaním a vyhýbáním se vzdělávání doženeme Německo velice rychle.

Jana Karvaiová řekl(a)...

Mně je jedno jestli stávkují studenti. Bohužel, to, že nedemonstrují o prázdninách taky o něčem vypovídá. protože jediné, co platí je vytrvalost a určitá oběť. A tu oběť já tedy nevidím.

Nicka Pytlik řekl(a)...

Pytliky nepřítomnost jejich žáků v hodině zkompetentňování nikterak neomezuje.
Ověřili si, že frontální výuka je praktikovatelná i v žáctvaprázdné učebně.
Žáci si pak jako při každé jiné absenci všechny poučky dobiflují nazpaměť z internetových zdrojů. Navíc ještě nepohazují po škole plastové obaly a lahve. A neprudí!

E.Kocourek řekl(a)...

Nejsou experty na klima, jen varování expertů naslouchají

Nejsou to varování expertů, ale cinty lumpů, lhářů a podvodníků. Kdyby to kdokoli z klima-alarmistů myslel s mládeží vážně, začal by výkladem metodiky, podle které ke svému klima-alarmismu dospěl. A hned by bylo jasno. ////

Zhuštěně řečeno, záškoláci by přes držku zasloužili, tak trochu. Ale hlavně by přes držku zasloužil Fendrych a jemu podobní škůdci. ////

P. Vršecký řekl(a)...

Kdo je nebo není šéfem Svazu průmyslu by mělo zůstat na členech Svazu a nikoliv na mentálních bolševicích á la Fendrych. Chtít někoho vyrazit z práce, protože řekne něco, co se Fendrychovi nelíbí, to snad ani nepotřebuje komentář.

Ivo Mádr řekl(a)...

Martin Fendrych

Už třetí týden po sobě je klima v ČR tak super, že stávek není třeba. Od začátku školního roku se vše opět začne zhoršovat. Že by to bylo tím, že se ve školním roce nemusí v pátek do školy?

Okomentovat