8.4.19

Ze sociálních sítí: Vyjadřuji respekt učitelům, kteří to ještě nevzdali!!!

Milan Jeglik, předseda spolku Prales dětem, komentuje na sociální síti Facebook: "Nestavějte se proti učitelům, je to ta největší chyba, jakou děláme v dnešní době. Oni se starají o vaše děti, dávají jim mnohdy více, než samotní rodiče, poněvadž mají na děti více času. Učí je!!!! To je dar. Děkujme jim za to a nechtějme řídit školu a nezastávejme se děcek, když dělají lumpárny a nedovolme jim lhát!"
Celý text:

A ještě jeden zásah z naší společnosti...

Vyjadřuji respekt učitelům, kteří to ještě nevzdali!!!

Dnes přednáška a v jedné třídě absolutní rušivý element, "chudák" kluk z rodiny, kde to prostě nefunguje, teda hlavně otec a kluk nemá příklad dobrého chlapa. Prostě mladý lump v devítce nebo osmičce. Totální nerespekt k učitelkám, což není možné. Jenže on to vidí doma, kde rodičovstvo označuje učitelku dámským přirozením a pod. Ředitel to nechává být a označuje rodiče za potenciální voliče. Průser jako mraky. Nesnáším to. Nemohl jsem nereagovat a snažil se to několikrát vyřešit slušně, marně. Pak přišla bouře a sjel jsem ho, jak to umím, když ztratím chuť tolerance k lumpárnám.

Tento systém doslova upřednostňuje všiváky, celá ta slavná inkluze je jeden velký společenský rozklad, který omezuje ty schopné a upřednostňuje neschopné, podle kterým se řídí většinová společnost. Nezlobte se na mě, ale tohle je celé špatně. Nikomu nevadí, když je někdo pomalejší, hloupější, nebo nepohyblivý, to všechno se dá tolerovat, ale když je někdo hajzlík od kosti, to už žádnou toleranci nevyžaduje. Slušnost je slušnost a pokud jí nedokážeme vytvořit podmínky ve školách a uděláme z učitelů bezbranné poskoky žáků a rodičů, tak jsme v háji jako celá společnost. Neexistuje, aby štěňata pokousala fenu bez toho, aniž by nedostala za vyučenou. Jakou chceme vychovat společnost? Vyčítáme studentům, že jdou demonstrovat za klimatickou spravedlnost a nejsme schopni je sestřelit za neslušnost k učitelům? Chyba vážení, chyba. Zapomínáme na to, že i ty učitelky mají děti, rodiny, svůj vlastní život a nikdo nemá právo je ničit psychicky. A pokud to rodiče dětem ještě schvalují, tak jsou to pěkní všiváci. Pokud se ředitel neumí zastat svých učitelů, tak je to zbabělec. A pokud žák neumí zachovat slušnost k učiteli, tak je to grázl, který zaslouží pár facek a doma má dostat další.

Já osobně, kdybych si doma stěžoval na učitele, tak by mě táta sjel jak malého psa a měl by pravdu. Kázeň a disciplína musí být a společenský řád musí být zachován. 99% mladých lidí jsou skvělé bytosti, ale to 1% musíme umět zastavit dříve, než spáchají nenapravitelné škody na společnosti, lidech i zvířatech. Většinou je to odraz špatných a nefunkčních rodin, nebo rozmazlenosti z přepychu.

Prosím vás všechny, všechny rodiče! Nestavějte se proti učitelům, je to ta největší chyba, jakou děláme v dnešní době. Oni se starají o vaše děti, dávají jim mnohdy více, než samotní rodiče, poněvadž mají na děti více času. Učí je!!!! To je dar. Děkujme jim za to a nechtějme řídit školu a nezastávejme se děcek, když dělají lumpárny a nedovolme jim lhát!

Chceme lepší společnost? To je totiž moc důležitý bod! Držme za jeden provaz s učiteli a opět nastavme řád logické hierarchie, učitel - žák ...... rodič spolupracující s učiteli... Věřte, že se to vyplatí nejen vám, ale do budoucna i dětem, až vyrostou, vyplatí se to celé společnosti.

A učitelé, běžte dětem příkladem, nenechte se zlomit a a vydírat, nebojte se o práci... Vyučujte pravdu, hledejte ji a žáci to ocení. Nenechte se šikanovat ani žáky, ani rodiči, ale buďte vždy spravedliví... vyplatí se to. Učte nové věci, buďte empatičtí... Díky.

Vyjadřuji respekt učitelům, kteří to ještě nevzdali!!!

Žádné komentáře:

Okomentovat