2.4.19

Karel Vrána: Vlastenecký slovník: Hnědočech či Lehkoživka. Jak být jednotní – i v urážkách a nadávkách

Každé sprosté slovo vmetené do tváře nepřítele přibližuje konečné vítězství. Proto vlastenci musí být jednotní i v urážkách a nadávkách. Nabízíme správný výklad základních pojmů od á do zet…

A: Američan Nestvůra s převážně chazarsko – negroidním genofondem, živící se krví slovanských novorozenců. Její největší libůstkou je bombardování cizích území. Pokud nemůže bombardovat, alespoň rozprašuje chemtrails.
B: Brusel – Dříve hlavní město Belgie, dnes centrum (mu)slimáckého Belgistánu. Sídlí tu vedení Evropské unie, což je fašistická neomarxistická instituce řízená z Washingtonu, která se snaží zničit poslední zbytky svébytnosti evropských národů a zotročit Slovany.
C: CIA – Americká výzvědná služba, štědře dotující neziskovky, presstituty, kolaboranty a vlastizrádce. Jejím hlavním cílem je škodit slušným lidem.

Chytroprdi, Makrela a jiná verbež

D: Dobroser – Přesnější označení Sluníčkáře. Většinou dredatá smažka rachitické postavy, kterou nenaplní národní hrdostí ani výkony českého hokejového týmu nebo Martiny Sáblíkové. Po ostatních vyžaduje, aby si domů nakvartýrovali nelegální migranty, protože do jejího squatu už se nevejdou.
E: Eurohujer – Osoba, která za jidášský groš a nebo jen z vlastní hlouposti schvaluje protinárodní rozhodnutí fašistické neomarxistické Evropské unie.
F: Fašista – Kdokoli, kdo oponuje vlasteneckým myšlenkám.
G: Gay – Politicky korektní výraz pro buznu nebo teplouše. Tito devianti netouží po ničem jiném, než znásilňovat manžele naštvaných matek, čímž chtějí tyto matky ještě více naštvat.
H: Havloid – Též Pravdoláskař nebo Havlista. Obdivovatel bezvýznamného pisálka a politika Václava Havla. Ten se za peníze CIA angažoval proti minulému režimu. Za to se v letech 1979 – 1983 mohl povalovat ve fešáckém kriminále. Nebýt toho, že tam z vlastní rozmařilosti málem zemřel, povaloval by se ještě déle. Po roce 1989 ve funkci prezidenta navzdory všem slušným lidem zavlekl naši zemi do zločineckých spolků NATO a EU.
CH: Chazar – V poslední době stále častěji používané slovo pro škůdce židovské národnosti. Někdy není vhodné říkat věci naplno, protože tajná policie nespí a kriminály už nejsou tak fešácké jako před čtyřiceti lety, kdy se v nich povaloval Havel a jeho kumpáni.
I: Inteligent – Chytroprd, nejčastěji vybavený humanitním vzděláním. Ve své nezkrotné pýše nechápe, že poctivý člověk má makat u pásu nebo u lopaty. A ne vymýšlet pseudovědecké hovadiny jako třeba, že neexistují slovanské runy, které jsou ozdobou mnoha vlasteneckých facebookových profilů.
J: Jidáš – Původně postava z Nového zákona, která za třicet stříbrných zradila Ježíše. Dnes každý, kdo zrazuje vlasteneckou myšlenku.
K: Kavárna – Pražský podnik, v němž se scházejí agenti CIA, dobroseři, eurohujeři, buzny, fašisti, havloidi, chazaři, inteligenti, Jidáši, lesby, neomarxisté, presstituti, rusofobové, vlástizrádci, xenofilové a podobná verbež. Za petrodolary a peníze americké ambasády tu kují pikle proti panu prezidentovi a fasují červené karty a tibetské a ukrajinské vlajky.
L: Lesba – Ženská obdoba buzny. Obecně jakákoliv osoba ženského pohlaví, která není naštvaná matka.
M: Merkelová – Též Makrela. Německá kancléřka s dederónským původem, svazáckou minulostí a fašistickou přítomností. V současnosti služtička Washingtonu a Islámského státu.

(Mu)slimáci, majdanisté a budoucí muklové

N: Neomarxista – Odpůrce vlasteneckých hodnot. Vychází z myšlenek chazarského filosofa Karla Marxe, který nenáviděl Slovany. „Nesmiřitelný boj, válku až do smrti proti Slovanům, těm zrádcům revoluce… je potřebné jejich vyhlazení, bezuzdný terorismus na ně,“ napsal Marx v roce 1848. Neomarxista je tedy logicky vyznavač teroru, genocidy a oškliví si vše slovanské.
O: Ovčan – Hlupák nadopovaný chemtrails, který netuší, že všechny konspirační teorie jsou pravdivé a za kus žvance je ochoten podporovat hru na tzv. demokracii. Ta ve skutečnosti neexistuje, protože svět ovládá malá skupinka neskutečně zlých a vychcaných jedinců, kteří momentálně stojí například za (mu)slimáckou invazí do Evropy.
P: Presstitut – Slouha nadnárodních korporací, CIA a Chazarů působící ve sdělovacích prostředcích. Aby měl na splácení hypotéky, je ochotný špinit vlasteneckou myšlenku a zatajovat důležité informace, které se vyskytují pouze na alternativních webech. Někdy dokonce tyto informace pomocí lživých důkazů dodaných Washingtonem takzvaně vyvrací.
R: Rusofob – Osoba, která nechápe, že jedinou budoucností pro nás je vstup do Ruské federace. Lživě poukazuje na některé jevy v Rusku, aniž by mu došlo, že tato země vytvořila novou vyšší formu vlády lidu. Lstivější rusofobové se pak ohánějí různými jmény jako Okudžava, Vysockij, Solženicyn, Achmatovová, Šalamov nebo Zubov. Netuší, že tuto hrstku bezvýznamných zaprodanců v Rusku téměř nikdo nezná.
S: Sudeťák – Obtloustlá postava v lederhosen, bílých podkolenkách a zeleném tralaláku hovořící německy, jejíž předkové byli dozorci v koncentračních táborech a členy SS. Sudeťák si stěžuje, že jeho předkové byli odsunuti z Československa do Německa, místo aby byl vděčný za to, že nebyli odsunuti rovnou do hrobu jako řada jejich soukmenovců.
T: Televize – Obzvlášť Česká televize zatajuje řadu důležitých informací. Například existenci chemtrails, fakt, že Američané nebyli na Měsíci, souvislost očkování s autismem nebo to, že automobil vynalezl Rus Leontij Lukjanovič Šamšurenkov a nikoliv Němec Gottlieb Daimler. Slušný Čech a vlastenec odmítá s presstituty z České televize hovořit a právem pak poukazuje na absenci vlasteneckých myšlenek ve vysílání.
U: Ukrofašoun – Též Majdanista. Pomatenec, který na demonstracích mává žlutomodrou vlajkou a lže o přítomnosti ruských vojáků na Ukrajině a na Krymu. Přitom každý ví, že tam nikdy nebyli a za svoji nepřítomnost dostali vyznamenání od ruského prezidenta.
V: Vlastizrádce – Budoucí oběšenec nebo potencionální mukl v uranovém dole. Rekrutuje se z dnešní vládnoucí garnitury a jejích přisluhovačů, kteří u nás hodlají tajně zavést islámské právo šaríja.
W: Wall Street – Srdce nadnárodních korporací, útlaku a vykořisťování. Český národní básník Vítězslav Nezval mu věnoval tyto skvělé verše: „Ať tlampač z Wall Street vyráží – dál svoje smrtonosné skřeky – nevysuší to naše řeky! – Zpívám si stoje na stráži – zpívám zpěv míru.“
X: Xenofil – Úchylná bytost, která si myslí, že i čmoudi jsou lidé.
Z: Zmrd – Krásné české slovo aplikovatelné na jakéhokoliv Hate Free rejpala, šťourala nebo zpochybňovače vlastenecké myšlenky. Lze ho i různě modifikovat. Například (mu)slimáka nebo jeho zastánce vlastenec nikdy neváhá označit jako Kozomrda, pravdoláskaře pak za Havlozmrda.

P.S. Některé výrazy (Hnědočech, Lehkoživka, Pseudoumělec, Černoprdelník apod.) se do slovníku nevešly. Nešlo o zlý úmysl, ale pouze o prostor, který jsem si vymezil. Vím, že slušný Čech je tak zaneprázdněn prací pro vlast, že nemá čas luštit dlouhé elaboráty.

Text byl původně publikován na HlidaciPes.org.

5 komentářů:

Jana Maříková řekl(a)...

Co tohle dělá na stránce pedagogického infa?

Nicka Pytlik řekl(a)...

Podklady k maturitě z českého jazyka a literatury?

E.Kocourek řekl(a)...

Má-li se to používat při mediální výchově, měly by být zřetelněji odděleny informace pravdivé od nepravdivých a nesmyslných. Jenže v tomhle textu je pár nesmyslů (Neomarxista, Televize) a nepravd (Vlastizrádce) zamícháno mezi nějakých 80 procent zcela pravdivých (byť místy zkratkovitých) údajů. ////

Pokusím se něco z toho upřesnit. ČT zajisté zatajuje řadu důležitých informací, ale vůbec se to netýká chemtrails, Američanů na Měsíci, vynálezu automobilu či Gottlieba Daimlera. ////

Neomarxista opravdu je odpůrce vlasteneckých hodnot a opravdu si oškliví si vše slovanské. Ale s myšlenkami Karla Marxe nemá nic společného. Nějakému neználkovi se prostě jenom zalíbilo Marxovo jméno jako nadávka. ////

Vlastizrádce – to je asi z celého textu nejpůvabnější omyl. Autor asi maličko zaspal, protože dnes se vlastizrádci mnohem nápadněji nežli "z dnešní vládnoucí garnitury" rekrutují z minulé (socdem, lidovci) a předminulé (ODSI, TOP) vládnoucí garnitury a z dnešní opozice. A samozřejmě jejich přisluhovačů. Babišovo ANO sice občas tápe, ale často stojí na správné straně. ////

krtek řekl(a)...

Pane Kocourku, můžete, prosím, napsat, co považujete za pravdivé? Já nenašel ani jedno, natož 80 %, tak jsem asi Dobroser.

E.Kocourek řekl(a)...

Pane krtek, rozeberu to pro vás.

Začnu písmenem B a heslem "Brusel":
"Dříve hlavní město Belgie, dnes centrum (mu)slimáckého" - Pravda.
"Belgistánu." - Není známo, jak přesně tomu říkají, ale nepřipadá mi to podstatné.
"Sídlí tu vedení Evropské unie," - Pravda
"což je fašistická neomarxistická instituce" - Nelze verifikovat. Lze předpokládat, že autorem textu je jakýsi dobroser, a pro dobrosery jsou výrazy "fašistický" a "neomarxistický" pouze bezobsažné nadávky.
"řízená z Washingtonu," - Zde je třeba podrobnější vysvětlení. Washington je nyní mocensky rozpolcený. Formálně tam vládne řádně zvolený president Trump, který prosazuje zejména vnitropolitické zájmy obyvatel U.S.A. Ale proti němu stojí opozice z Demokratické strany a zejména tzv. "Deep State", a není jasné, kdo má v tomto konfliktu převahu. Zájmem demokratických politiků je jejich osobní prospěch, bez ohledu na prospěch země, a zájmem Deep State zdá se býti čiré škůdcovství. Z tohoto hlediska lze bruselské škůdcovství považovat za řízené exponenty Deep State, a tedy z Washingonu.
"která se snaží zničit poslední zbytky svébytnosti evropských národů" - Pravda.
"a zotročit Slovany." - Míněno obrazně. Přesnější by bylo "znevolnit Slovany." (To jako učinit z nich nevolníky, plátce nejrůznějších daní a poplatků ve prospěch Brusele.)

Dále písmeno A a heslo "Američan":
"Nestvůra" - Záměrně barvitý, avšak bezobsažný pokus autora-dobrosera o humor.
"s převážně chazarsko – negroidním genofondem" - Nelze verifikovat. Pokud se omezíme na veřejně známé americké mocipány, ledacos tomu nasvědčuje.
"živící se krví slovanských novorozenců." - Obrazně vyjádřeno. Realitou je americké popichování a vyzbrojování po-majdanovských ukrajinských mocipánů proti ukrajinským občanům a proti Rusům, a popichování Poláků a českých vlastizrádných mocipánů proti Rusku.
"Její největší libůstkou je bombardování cizích území." - Pravda. Vietnam, Srbsko, Irák, Sýrie.
"Pokud nemůže bombardovat" - I to se občas stává, nejčastěji spojeným úsilím Číny a Ruska.
"alespoň rozprašuje chemtrails." -- Obvyklá rádoby vtipná odbočka autora-dobrosera. Bezobsažné.

Dále písmeno C a heslo "CIA":
"Americká výzvědná služba, štědře dotující" - Pravda. CIA je proslulá vynalézavostí při vymýšlení utajených způsobů financování. Např. s využitím prodeje zbraní.
"neziskovky, presstituty, kolaboranty a vlastizrádce." - Pravda.
"Jejím hlavním cílem je škodit slušným lidem." - Pravda. Skutečné cíle nejsou zveřejňovány a lze je obtížně verifikovat. Avšak ledacos tomu nasvědčuje.

Dále písmeno D a heslo "Dobroser":
"Přesnější označení Sluníčkáře." - Pravda.
"Většinou dredatá smažka rachitické postavy, kterou nenaplní národní hrdostí ani výkony českého hokejového týmu nebo Martiny Sáblíkové." - Pokus o vtip autora-dobrosera. Bezobsažné.
"Po ostatních vyžaduje, aby si domů nakvartýrovali nelegální migranty" - Pravda.
"protože do jejího squatu už se nevejdou." - Pokus o vtip autora-dobrosera. Bezobsažné.

Dále písmeno E a heslo "Eurohujer":
"Osoba, která za jidášský groš a nebo jen z vlastní hlouposti schvaluje protinárodní rozhodnutí" - Pravda.
"fašistické neomarxistické" - Bezobsažné. Bylo diskutováno výše.
"Evropské unie." - Pravda.

Pane krtek, odhaduji, že vaše hypotéza ohledně vás a dobroserství je pravdivá. ////

Okomentovat