3.12.18

Ze sociálních sítí: Obědy zdarma pro předškolní děti a dokonce i pro první stupeň základních škol...

Kateřina Valachová na sociální síti Facebook chválí Andreje Babiše: "Jsem nadšená. Andrej Babiš podle sdělovacích prostředků podporuje obědy zdarma pro předškolní děti a dokonce i pro první stupeň základních škol. To je skvělé, nic nebrání jemu a poslancům z hnutí ANO připodepsat můj poslanecký návrh."


6 komentářů:

Radek Sárközi řekl(a)...

To by mělo řešit MPSV (a taky to řeší), které na to má spoustu peněz. Proč by mělo MŠMT mít paralelní program, který nijak nesouvisí se vzděláváním a jen připraví resort školství o další finance?

Jana Karvaiová řekl(a)...

Presne tak. Jenze mpsv ma tak blbe vsechno nastavene, ze kdyz jsme shaneli jako skola obedy pro opravdu hladove deti, zjistili jsme, ze jestlize je matka ma materske a jeji pritel pracuje, nemaji narok. Jeden z nich by musel byt evidovan na pracaku. Hladove deti nikoho nezajimaji. Je to o necem jinem.

Vít Tomis řekl(a)...

Nic neni zdarma. To je jen zase hloupy titulek...

Ygrain řekl(a)...

Kdyby blbost nadnášela, budou u stropu lítat nejen holubičky...
Takže, místo aby se zjednodušila administrativa a podmínky, aby finance šly za těmi, kdo to opravdu potřebují, prošustrují se peníze na obědy pro úplně všechny. Co dál, sociální dávky budete taky vyplácet plošně? Přispívat na protézy preventivně všem?

Ivo Mádr řekl(a)...

"aby finance šly za těmi, kdo to opravdu potřebují, prošustrují se peníze na obědy pro úplně všechny. "

A že by to stálo neskutečné peníze? O tom netřeba pochybovat.

Jirka řekl(a)...

A to nikdo nemluví o tom, kolik jídla skončí v popelnici už teď, kdy rodiče jen doplácejí pár korun za potraviny.

Okomentovat