12.12.18

Kateřina Valachová: Pokračujeme v plnění programu

Návrh na zavedení bezplatných obědů v mateřských školkách a na prvním stupni základních škol pro všechny děti už má číslo sněmovního tisku. Pokračujeme v plnění programu.


4 komentáře:

Laďka Ortová řekl(a)...

Pokračujete v plnění programu, bohužel! Nechci, abyste platili ze státního našim dětem obědy, zajistěte raději kvalifikované učitele. Osmáky z jazykové třídy učí prvostupňová učitelka bez aprobace, páťáky informatiku učitelka, která neabsolvovala ani kurz, chemikářka (taktéž bez kvalifikace) se každou hodinu vrací k poučení o škodlivosti používání mikrotenových sáčků, už půl roku. A tak dále.

Proč se chlubíte prosazováním tak stupidního rozhodnutí? Proč chcete zajišťovat obědy zdarma i těm, kteří to nepotřebují a kterých je většina? Peníze jsou potřeba na Vámi zavedenou katastrofální verzi inkluze, na dobré učitele, na vybavení škol. Doslova zacpete rodičům a dětem pusu bezplatným soustem. To je Váš odborný vklad do školství. Pokud si myslíte, že je to opravdu potřebné, pak máte chybný úsudek. A pokud to děláte pro zisk voličů, zjevně se necítíte zodpovědná za další směřování vzdělávání v ČR. Což je vzhledem k Vašemu postu bývalé ministryně školství podivuhodné.

Zdeněk NUTZ řekl(a)...

Katka si asi spletla dobu. Byla by z ní dost dobrá "Katka proletářka"

Nicka Pytlik řekl(a)...

A budou neodebrané a nesnědené obědy alespoň sváženy přímo do kompostáren?
Jakože skutečně zdravý kompost?

Ivo Mádr řekl(a)...

Raději ať ČSSD nepokračuje ve svém programu nejen ve školství.

P.Buzková - RVP
K. Valachová - inkluze po česku

Bohatě stačily "podivné reformy" ve školství.

Okomentovat