8.8.18

Pozor na další školské šmejdy: tzv. "Sdružení škol - školský portál" je katalogový podvod! (AKTUALIZOVÁNO)

Podvodníků, kteří se snaží okrádat školy, je plno. Aktuálně rozesílá na školy falešné proforma faktury Sdružení škol - školský portál s.r.o. Pokud vám dojde do školy od nich e-mailem proforma faktura, hoďte ji rovnou do spamu! Jde totiž o klasický katalogový podvod. Tito šmejdi zřejmě spoléhají i na četné výměny na postech ředitelů...
Na webu Sdružení škol - školský portál s.r.o. předstírá, že přijímá členy, což samozřejmě jako společnost s ručením omezeným nemůže:Proformu zasílá Sdružení škol - školský portál s.r.o. e-mailem:Aktualizace:

Stejný podvod rozjíždí i na Slovensku jako Asociácie škôl Slovenskej republiky:


6 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Šmejdi? Čeština zná i další pěkná a výstižná slůvka. Pakáž, xindl, svoloč...

Eva Adamová řekl(a)...

A oni jsou schopni někteří ředitelé po nahlédnutí na webové stránky sdružení, což je první věc, kterou by měli udělat, skočit?

Unknown řekl(a)...

Také pozor na podvodnou firmu TAKTIK ze Slovenska:
https://www.fraus.cz/cs/pro-media/zaloba-na-taktik-international
Zina P.

Eva Adamová řekl(a)...

S Taktikem má problém Fraus, protože u svých pracovních sešitů deklaruje, že navazuje na učebnice Fraus, a Fraus chce samozřejmě prodat svoje PS. Faktem ale je, že PS Taktiku nejsou špatné, i když např. v matematice se hodí spíše jako doplněk pro lepší žáky. Taktik bych ale rozhodně neházela do stejného pytle s firmou z článku, kde se skutečně jedná o podvod založený na neschopnosti některých ředitelů škol.

K. Vavrova řekl(a)...

Dobrý den, musím se také podělit o zkušenost, obdrželi jsme publikace pro základní školy a co jsme se s děvčaty dívaly, tak jsme to spočítaly na 2.700,- plus nám přislíbili pomoc s řešením dotací...uvidíme, podám zprávu. K.V.

Unknown řekl(a)...

A co to Staré mesto, Praha 1 v adrese. No to je teprve čeština

Okomentovat