28.5.18

MŠMT: OP VVV spustí nový web

Již tento pátek 1. června se spustí nové webové stránky Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV). Nabídnou moderní odlehčený design, přehlednější informace i responzivitu webu.

Zcela nový web OP VVV bude uživatelsky přívětivý a poskytne přehledně uspořádané informace. Oproti původním stránkám, které má OP VVV v rámci webu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT), se kompletně změní struktura i design. Velkým přínosem bude především přehlednější zveřejňování výzev, kdy u každé výzvy naleznete na jednom místě veškeré dokumenty, které s ní souvisejí (např. přílohy výzvy, pravidla pro žadatele a příjemce, ale také prezentace k výzvě či informační leták). U běžících výzev se také v informačním boxu ihned dozvíte, kolik dnů zbývá na podání žádosti. Nejzajímavější aktuality budou rotovat v úvodním karuselu na homepage.

Zároveň bude nový web OP VVV postavený na responzivním designu, a tak si vše důležité budete moci pohodlně přečíst i na vašich tabletech nebo mobilních telefonech. „Věřím, že nový web OP VVV usnadní práci při vyhledávání informací nejen našim žadatelům a příjemcům,“ říká Václav Velčovský, náměstek pro řízení sekce operačních programů MŠMT. Nové webové stránky naleznete po jejich spuštění na adrese opvvv.msmt.cz.

Hlavní změny na novém webu OP VVV:

  • zcela nový design a responzivita webu
  • přehlednější informace ke všem zveřejněným výzvám
  • nejzajímavější aktuality v úvodním karuselu

1 komentář:

Nicka Pytlik řekl(a)...

Tedy bez legrace jsou pytlici zvědavi na ten moderní odlehčený design.
Něco jako karbonové vlákno?

Okomentovat